5 greičiausi būdai, kaip išnaikinti spuogelius

O, kad galėtume bent savaitgaliais pabėgti nuo nedorėlių spuogelių. Deja, jų nelengva atsikratyti. Tačiau vis dėlto, pabandyti verta! Štai 5 geriausi būdai, kaip juos akimirksiu išnaikinti.

1. Naudokite švelnų valiklį

Savo veidui valyti rinkitės švelnų muilą. Nenaudokite valiklių, kurie pasižymi sutraukiamosiomis savybėmis ar skirti veidui šveisti. Taip pat rinkitės tokį, kurio sudėtyje nėra alkoholio. Visi išvardinti produktai situaciją gali tik dar labiau pabloginti.

Nors nederėtų naudoti stiprių valiklių, vis dėlto galima pasikliauti kai kurie produktais nuo aknės. Jie jums gali padėti. Paieškokite tokių, kurių sudėtyje yra salicilo rūgšties ar benzolio peroksido. Salicilo rūgštis išvalo užsikimšusias poras, gali sumažinti patinimą ir paraudimą. Benzolio peroksidas naikina bakterijas ir šveičia odą.

2. Venkite makiažą valančių servetėlių

Daugumoje makiažo valymui skirtų priemonių yra alkoholio ar kitų cheminių medžiagų, kurios gali suerzinti jūsų odą. Dauguma moterų, kurios renkasi makiažui valyti skirtas servetėles, pakankamai stipriai jomis trina veidą, nes nuvalyti nešvarumus jomis nėra taip jau lengva. Dėl to jūsų spuogeliai gali tik dar padidėti.

Todėl makiažą pašalinti geriausia su muilu ir vandeniu.

3. Švelniai nuvalykite veidą

Kai išlipate iš dušo ar rytais nusiprausiate veidą, rankšluosčiu lengvai nuvalykite veidą. Vanduo suminkština negyvas odos ląsteles, kurios dengia spuogelius, tad švelnus trynimas leis jį nuvalyti.

4. Nuvalę sudrėkinkite

Kai prieš naktį nuvalote savo veidą, turite paskui jį sudrėkinti. Tam galima naudoti švelnų drėkinamąjį kremą veidui. Taip pat jį galima tepti ir rytais, bet prieš tai būtina nuplauti odą. Daugiau tepkite ten, kur oda labiausiai išsausėjusi.

5. Naudokite ledą

Įsukite į rankšluostį ledo gabalėlį. Pridėkite jį prie (švarios!) odos ir palaikykite maždaug minutę. Jeigu spuogelis nesumažėjo, po penkių minučių pakartokite procedūrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis