Grožis be chemikalų: organišką grožį puoselėjančios vlogerės ir blogerės, kurias verta sekti (VIDEO)

Keisti chemikalų pilnus grožio produktus į visiškai natūralius tapo nauja mada šiandieniniame grožio pasaulyje. Štai trys vlogerės ir viena blogerė dalinasi natūralios kosmetikos atradimais.

Kelios jų net apvertė savo pasaulį aukštyn kojomis ir ryžosi visiškai atisakyti kosmetikos, kurią mes naudojame kasdien. Argi nesmagu būtų pačiai pasigaminti veido kaukę, sužinoti kaip natūraliai užsiauginti ilgus plaukus ar išsibalinti dantis namuose? Jei tai nori tai išbandyti pati, skaityk toliau:

@holistichabits

Daugiau kaip 278,000 sekėjų turinti kanadietė Sarah Nagel yra tikra sveikos gyvensenos fanatikė. Savo paskyroje ji dalinasi ne tik kasdieniniais grožio patarimais, bet taip pat kalba apie sveiką mitybą ir meditaciją:

@AnnieJaffrey

Įkūrusi savo kanalą 2011 metais, šiandien ji turi daugiau kaip 443,000 sekėjų. Dubajuje gyvenanti Annie Jaffrey savo kanale dalinasi informacija apie grožį, sveiką mitybą ir madą.

@KendraAtkins

Pietų Kalifornijoje gyvenanti Kendra įkūrė savo kanalą prieš tris metus. Šiandien mergina turi virš 53,000 sekėjų. Kendra dalinasi grožio, sveikos mitybos ir natūralios kosmetikos patarimais.

@organicbunny

Amanda Jo, gyvenanti Kalifornijoje, savo bloge ir “Instagram” paskyroje neretai atskleidžia, kas slypi mūsų mėgstamų grožio produktų indeliuose. Tai ir dar daugiau gali rasti jos bloge ČIA.

Finished results of the Jane Iredale In the Blink of a Smoky Eye kit! Really love this kit, especially for just $50, so many great colors! To get the details of this look, and lots of codes to shop these items, head to my blog now RIGHT_BRACKETLink in BioLEFT_BRACKET 💋💄

A photo posted by Organic Beauty Blogger (@organicbunny) on Oct 23, 2015 at 4:41pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis