6 vaikinų mintys, pakeitus tau šukuoseną

Ar ir iš tiesų yra teisybė, jog vaikinai nepastebi pasikeitusių merginų šukuosenų? Išrinkome šešias vaikinų mintis, kurios išreiškia jų požiūrį į tavo šukuosenų keitimą. Ką jie mąsto, tau pakeitus šukuoseną?

1. „Nematau, jog tavo šukuosena pasikeitė“ , - labai dažnai pagalvoja vaikinai, sužinoję, jog šiandien buvai kirpykloje. Paprasčiausiai jie to... nepastebi.

2. „Esu įsitikinęs, jog tai lygiai toks pats plaukų atspalvis, kaip ir buvo“ , - kartais vaikinai yra įsitikinę tuo, kas nėra teisybė. Beje, šukuosenų stilių pasikeitimus jie pasbebi labiau, tačiau su plaukų spalva susiję pokyčiai, jei jie nėra kardinalūs - vaikinams beveik nepastebimi.

3. „Jos plaukai galėtų būti ir trumpesni“ , - vaikinams tikrai patinka trumpi plaukai! Ypač, kai šiuo metu trumpų plaukų šukuosenos yra tokios populiarios. Gal metas pokyčiams?

4. „Aš tiesiog pasakysiu: „tavo šukuosena atrodo puikiai“ , - vaikinai dažnai taip išsisuka. Galbūt iš tiesų jie nepastebi tavo pokyčių? Vis dėlto toks komplimentas - lengviausias kelias.

5. „Negalėsiu net mėgautis savo pietumis, nes vis žiūrėsiu į ją“ , - yra vaikinų, kurie pasikeitusias šukuosenas dar ir kaip pastebi. Tai vaikinai, kurie apskritai dažnai pastebi detales, spalvas, drabužius. Džiugu, nes tokie vaikinai dažnai sako merginoms komplimentus!

6. „Prašau, leisk man nors keletą minučių pažiūrėti ir nuspręsti, kas čia pasikeitė“, - vaikinams kartais reikia pagalvoti, kokie pokyčiai įvyko. Bent keletą minučių jie privalo įvertinti, kas tavo išvaizdoje pasikeitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis