5 grožio mitai, kuriais negali tikėti

Tu dar tiki šiais grožio mitais? Mes tai tikrai ne... Paskaityk ir įsidėmėk pagrindinius grožio mitus, jog nekartotum klaidų!

1. Plaukų šampūno pakanka, jog plaukai būtų tinkamai išplauti. Nenaudodama plaukų kaukių ar balzamų rizikuoji plaukus išsausinti. Galiukai gali pardėti šakotis, todėl būsi priversta dažniau juos kirpti. Balzamą naudok su kiekvienu galvos plovimu!

2. Plaukų tiesinimas ar garbanojimas nekenkia plaukams. Ir dar kaip kenkia! Plaukus tiesinant ar garbanojant karštais prietaisais, plaukai tampa silpnesni, labiau lūžinėja, tampa sausi.

3. Kompaktinė pudra neužkemša porų. Nors šiuolaikinės kompaktinės pudros nesukelia aknės, vis dėlto jei sportuoji ar būni karštoje patalpoje su kompaktine pudra ant veido, poros gali užsikimšti.

4. Veido valymas namie nekenkia. Jei atliksi veido valymą pati, naudodama nesterilius produktus, nenusiplausi rankų ar paliksi išspaustus spuogelius likimo valiai, tuomet veidui padarysi meškos paslaugą. Verčiau veido valymą atlik pas specialistus.

5. Soliariumai odai nekenkia. Kaip bebūtų, daugybės mokslinių tyrimų yra įrodyta, jog soliariumų lempos odą ne tik greičiau sendina, bet ir gali sukelti įvairias ligas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis