Tokios Kendall Jenner dar nematei (FOTO)

Kardashian klano pasididžiavimas – modelis Kendall Jenner – netikėtai pakeitė šukuoseną. Tamsiaplaukė gražuolė pasipuošė rausvomis bangomis, tačiau tik vienai fotosesijai.

Natūralu, kad Kendall dažnai tenka keisti įvaizdžius, ypač tuomet, kai ūžia mados savaitės. Kartais merginos ant podiumo nė nepažinsi. Tamsiaplaukė neretai tampa blondine, pasipuošia griežta bob stiliaus šukuosena ar berniokiškai nusitrumpina plaukus.

Žinoma, tai viso labo fantastiški perukai, kaskart kardinaliai pakeičiantys manekenės išvaizdą. Viena paskutinių transformacijų - rausvai perdažytos kasos, kurias Kendall pademonstravo savo "Instagram" paskyroje.

pink baby

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on Oct 22, 2015 at 12:31pm PDT

Atkreipk dėmesį, kad šioje nuotraukoje aiškiai matomos nuaugusios šaknys. Ir tai anaiptol ne apsileidimas, o rudens sezono plaukų dažymo tendencija. Platus nuaugusių šaknų ruožas dažomas specialiai, šią madą pasigavo ir Kylie Jenner, Elizabeth Olsen, Madonna bei kitos garsenybės.

O štai Helovino naktį Kendall virto pelenų atspalvio blondine. Kadangi mergina per šventę nusprendė persikūnyti į dizainerį Karlą Lagerfeldą, vienu svarbiausių įvaizdžio akcentų tapo būtent lagerfeldiška šukuosena.


K. Jenner, Vida Press nuotr.

K. Jenner su Karlu Lagerfeldu, Vida Press nuotr.

Dar keli chameleoniški Kendall pasikeitimai:

me by #DavidSims and @KEGrand for @marcjacobsintl campaign SS15

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on Jan 8, 2015 at 11:54am PST

took over @thelovemagazine Instagram! @kegrand

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on Feb 15, 2014 at 9:51am PST

g-night

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on Aug 20, 2015 at 6:55pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis