5 žingsniai, kaip paslėpti spuogelius

Bandai paslėpti spuogelius, tačiau tau vis nesiseka? Galbūt taip yra todėl, kad netinkamai juos maskuoji? Yra penki būdai labai greitai ir veiksmingai užmaskuoti spuogelius.

1 žingsnis: Gydytojas

Visų pirma, apsilankykite pas gydytoją. „Prieš kažką tepdamos ant spuogelių, visų pirma pasikonsultuokite su dermatologu, – pasakoja „L’Oréal“ konsultantė vizažistė. – Ir kai gydytojas leidžia naudoti makiažą, galite mėginti užmaskuoti spuogelius.“

2 žingsnis: Korektorius

Užmaskuokite problemines vietas žaliu korektoriumi ar maskuojamąja priemone. Jei išbertas didelis plotas arba bėrimas intensyvus, vizažistė rekomenduoja visų pirma užmaskuoti juos žalios spalvos korektoriumi, švelniai įtapšnojant jį kempinėle. Bet jei norite užmaskuoti vieną kitą nedidelį spuogelį, pakaks tirštos tekstūros maskuoklio ir vatos pagaliuko ar nedidelio teptuko.

3 žingsnis: Makiažo pagrindas

„Vienas ar du nedideli spuogeliai yra daug mažesnė problema, ir jums nereikia sukti galvos dėl makiažo pagrindo“, – aiškina vizažistė. Bet jei išbertas didesnis plotas, visų pirma palikite spalvotą korektorių kokią minutę ar dvi, kad gerai išdžiūtų, o tada užtepkite makiažo pagrindą – kiek įmanoma mažiau, kad atrodytumėte natūraliai. Svarbu, kad pagrindas būtų gelsvoko atspalvio.

4 žingsnis: Pudra

O dabar užfiksuokite makiažo pagrindą lengvos tekstūros pudra. „Tačiau nepersistenkite, kitaip oda atrodys tirštai nutepta, ir gali imti pleiskanoti“, – priduria vizažistė.

5 žingsnis: Nukreipkite dėmesį

Nukreipti dėmesį nuo spuogelių galima, pavyzdžiui, užtepus blizgio ant skruostų ir makiažo priemonėmis paryškinus patraukliausius savo bruožus. „Svarbiausia nukreipti dėmesį, – sako makiažo specialistė. – Išryškinkite kitus dalykus. Galite išryškinti akis arba lūpas. Tada odos būklė ne taip kris į akis.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis