Vyrauja grožio tendencija, kuriai atsispirti negalėsi (FOTO)

Dar visai neseniai rašėmė apie plintančią grožio tendecija - plaukų blizgučius, o štai šią savaitę grožio pasaulį pasiekė nauja mada.

Šį kartą ji labai susijusi su rudens sezonu, mat naujausi plaukų papuošimai atitinka... rudeninius lapus. Būtent plaukų lapais vadinama puošmena užkariauja jaunų merginų pasaulį.

Auksinėmis dėmelėmis papuošti plaukai tinka eiti ir į miestą, ir į šventę. Na, mokykloje ar universitete su tokia šukuosena vargu ar pasirodysi, tačiau kai nori pasipuošti, toks variantas itin tinkamas!

Remiantis specialistais, pasidaryti tokią plaukų puošmeną nėra sudėtinga. Tereikia specialiai plaukams skirtu teptuku patepti norimą vietą plaukų klijais ir priklijuoti specialius auksinius elementus.

O kaip juos nuklijuoti?? Sako, kad visai paprasta. Mes nebandėm. O tu bandytum?

A little bit of gold leaf and balayage for today's #balayagemasterclassatthefoxandthehair ✨ #thefoxandthehaireducation ✨ #balayagemasterclass✔️ #goldleafhair ✔️

A photo posted by The Fox & The Hair (@thefoxandthehair) on Aug 17, 2015 at 10:39pm PDT

Gold leaf I did on my gorgeous friend @tarahjanescott last week 😍 #goldleafhair #goldleaf #hairbyamandaackerman #thefoxandthehair

A photo posted by Hair by Amanda Ackerman (@hairbyamandaackerman) on Aug 11, 2015 at 2:15am PDT

@pixielott #closeup on hair. #goldleaf. Beautiful makeup @therachelo #pixielott 💛💛

A photo posted by Holly Rudge (@holly_rudge) on Jan 21, 2015 at 11:52am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis