3 patarimai toms, kurios trokšta gražių lūpų

Gražios ir putlios lūpos - daugelio merginų svajonė. Trokšti dailių lūpų? Yra trys būdai, kurie pagražins tavo lūpas akimirksniu!

Kad lūpos atrodytų putlesnės

Putlesnių lūpų vaizdą galima išgauti ir be plastinių operacijų. Lūpų kontūro pieštuku apibrėžk lūpas šiek tiek už natūralios jų linijos, tada užtepk šiek tiek blizgesio ant apatinės lūpos ties viduriu ir patrink lūpas vieną į kitą.

Kaip išsirinkti tinkamą lūpų dažų ar lūpų blizgio atspalvį

Net jei tavo draugė labai gražiai atrodo pasidažiusi naujais lūpų dažais ir tau jie labai patinka, tau jie gali visai netikti. Makiažo specialistė Bobbi Brown pataria rinktis lūpų dažus, kurie yra vienu ar dviem tonais tamsesni už natūralią tavo lūpų spalvą. Oranžinio ar rudo, taip pat ir koralinio atspalvio lūpų dažai tinka labai mažai kam. Nuo tokio atspalvio lūpdažio dantys atrodo geltonesni.

Kaip teisingai išbandyti lūpų dažus parduotuvėje

Labai nehigieniška parduotuvėje teptis lūpų dažus tiesiai ant lūpų. Prieš tepdamasi bent nuvalyk testerį servetėle. Bet geriau visai nesitepti ant lūpų, o išbandyti ant pirštų galiukų ­– jų spalva artimesnė natūraliai lūpų spalvai, nei riešo ar rankos oda. Taip pat būk maloni ir prieš padėdama testerį į vietą, nuvalyk jį servetėle.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis