Makiažo ekspertės patarimai: koks makiažas madingas šį sezoną? (FOTO)

Nors žiema jau čia pat, lietus ir pilkuma už lango kuria niūrią rudeninę nuotaiką. Pradėti dieną su šypsena ne kiekvienai lengva. Artėjant žiemai, išsklaidyti rudenišką slogutį vieni bando skaniu maistu, kiti - naujais pirkiniais ar pramogomis.

Tačiau kovoti su niūria nuotaika gali padėti tiesiog didesnis pasitikėjimas savimi. Kosmetikos kompanijos “Mary Kay” vizažistė ir grožio ekspertė Jelena Liaudinienė pataria, kaip susikurti pasitikėjmą savimi įkvepiantį stilių ir makiažą.

J. Liaudinienė moterims pirmiausia primena visuomet su savimi turėti kosmetinę su pagrindinėmis kosmetikos priemonėmis: kompaktine pudra, skaistalais, lūpų dažais bei lūpų blizgiu.

“Žinodama, kad visada su savimi turi priemones, galinčias greitai pakoreguoti makiažą, mergina jausis ramiau ir pasitikės savimi. Niekada negali žinoti, kada užklups lietus ar makiažą nubrauks šiltai apmūturiuotas šalikas. Kur kas lengviau išsaugoti gerą nuotaiką, kai nereikia sukti galvos dėl sugadinto makiažo”, - teigia makiažo ekspertė.

Makiažui - tik šiltos spalvos

Kalbant apie grožio puoselėjimą šaltuoju metų laiku, pirmiausia dėmesį reikėtų atkreipti į veido odą. Norint, kad ji švytėtų net ir vėlyvą rudenį, nepamirškite ja rūpintis ir pasirinkite tinkamą kompaktinę pudrą bei skaistalus. Juos turite rinktis ne tik pagal savo odos tipą, bet ir pagal metų laiką.

“Šaltuoju metų laiku siūlau rinktis šiltesnius, persikinius atspalvius – veidas atrodys natūralesnis ir skaistesnis. Jeigu turite lygią veido odą, galite rinktis produktus, turinčius spindinčių ar perlamutrinių dalelių. Tai padės sukurti švytinio, pailsėjusio veido įspūdį net tomis dienomis, kai jaučiatės pavargusi”, - pataria J. Liaudinienė.

Renkantis lūpų dažus galioja ta pati šiltų atspalvių taisyklė. Tamsesni, subtilesni atspalviai ne tik derės prie metų laiko, bet ir pabrėš moterišką paslaptingumą. Norėdamos uždėti akcentą ant lūpų, rinkitės ne ryškesnius lūpų dažus, o lūpų blizgesį. Jį naudokite jau ant pigmentiniais lūpų dažais padengtų lūpų. Pasak vizažistės, taip jos įgaus daugiau patrauklumo, bet tai bus pasiekta natūralesniu būdu, nei renkantis ryškius, sodrius, raudonus lūpų dažus.

Akių makiažui taip pat venkite ryškių spalvų, kurios labiau tinka šiltajam metų laikui. Vizažistė rekomenduoja ir akims rinktis šiltesnius atspalvius ir pataria pernelyg nepabrėžti akių vokų.
“Jei visgi norite uždėti akcentą, rinkitės subtilų pravedimą ties blakstienų linija, o ne ryškų akių šešėlių atspalvį. Taip akys bus subtiliai paryškintos, nesuteikiant joms pernelyg daug nereikalingo svorio”, - sako J. Liaudienienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis