Tavo figūros tipas apie tave atskleis tai, ko nežinojai

Koks tavo figūros tipas? Palyginki su žvaigždučių figūromis - gal rasi savąjį? Beje, figūros tipas daug ką gali pasakyti ir apie tavo charakterį ir būdą...

Smilgelė. Kendall Jenner. Tiesią smilgos figūrą turinčios merginos labai ryžtingos, tačiau gana griežtos sau. Jos perfekcionistės, kurioms viskas turi būti tobula. Dėl šio noro jos dažnai nukenčia pačios. Beje, joms būdingas siekis valdyti, dominuoti. Kitiems jos gali pasirodyti kiek susireikšminusios, nors galbūt iš tiesų tokios nėra.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Obuoliukas. Rebel Wilson. Merginos, kurioms būdingi apvalumai visose kūno vietose, yra tos, kurios žūtbūt trokšta pasiekti visko, ko užsibrėžia. Dažniausiai jos visai nekompleksuoja dėl apvalesnių formų. Priešingai, jos linksmos ir optimistiškos merginos. Su jomis būna labai linksma, tai vertina ir vaikinai. Būtent todėl obuoliuko formų merginos dažnai turi daug gerbėjų.

Reber Wilson
Reber Wilson
Vida Press

Plačiapetukė. Cameron Diaz. Merginos, kurių viršutinė dalis platesnė už apatinę, dažniausiai yra ganėtinai vyriškos ir nuožmios. Mergaitiškos kalbos - ne joms. Jos verčiau pažiūrės krepšinį nei antrą kartą iš eilės stebės mergaitišką serialą.

Cameron Diaz
Cameron Diaz
Vida Press

Gitarėlė. Kylie Jenner. Merginos, kurių apatinė kūno dalis itin ryški, yra dėmesio sekėjos. Joms būdinga atkreipti į save dėmesį - tiek išvaizda , tiek savo būdu. Jos tikros flitruotojos, todėl iš vaikinų sulaukia nemažai komplimentų. Deja, joms sunkiai sekasi mokytis, susikoncentruoti į darbus. Apie tokias sakoma - svajoklės.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Coliukė. Mila Kunis. Mažytės, smulkutės merginos, tokios kaip Mila Kunis, dažniausiai būna tikras energijos užtaisas, galintis pralinksminti net liūdniausią kompaniją. Smulkių kaulų merginos dažniausiai būna tos, kurias visi labai myli ir gerbia. Sunkumų su jomis maža, mat jos gerai sutaria su visais.

Mila Kunis
Mila Kunis
Vida Press

Smėlio laikrodukė. Jennifer Lopez. Merginos, turinčios liauną liemenį, bet platesnes viršutines ir apatines kūno dalis, yra tikros nugalėtojos. Jas apdovanojo tvirta valia, stipriu charakteriu ir nuožmiu būdu. Tokios merginos dažnai laimi įvairiuose konkursuose, pasiekia savo tikslų. Tačiau su jomis sugyventi nėra lengva - kartais jos gali būti tikros pikčiurnos.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis