5 šukuosenos, kurias pasidarys ir didžiausios tinginukės

Šiuolaikinis gyvenimas neatsiejamas nuo greito tempo, todėl atsikėlusi vargu ar visą valandą gali sau leisti pindamama kasas. Mes pateikiame tau stilingas, tačiau labai paprastas penkias šukuosenas, kurias yra pamėgusios ir žvaigždės!

1. Gėlytė plaukuose. Nori greitos, tačiau labai efektingos šukuosenos? Įpink gėlę savo plaukuose! Paprasčiausiai paimk dvi priekines sruogas ir surišk jas gale plaukų gumute. Tuomet supink kasytę, o supynusi susuk pynę į kuoduką. Susek kasytę - kuoduką plaukų sagučiu.

Gėlės plaukuose pavyzdį rasi ČIA.

2. Laisva kasytė. Jei nori kiek laisvesnio kasos varianto, nepink labai standžios kasos. Perkelk plaukus į vieną pusę ir suėmusi ranką supink laisvą kasą. Tokia laisva kasytė tiks einant ir į mokyklą, ir į universitetą, ir keliaujant į miestą.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

3. Bangelės paprasčiau nebūna. Jei trokšti laisvų, nestandžių bangelių, kurios puoštų tik tavo plaukų galiukus, paprasčiausiai surišk plaukus į arklio uodegėlę ir padalinusi ją pusiau plaukų garbanojimo žnyplėmis susuk abi sruogas. Taip išvengsi ilgo kiekvienos sruogos bangavimo ir būsi užtikrinta, jog visi plaukai bus subanguoti.

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

4. Kitokia arklio uodegėlė. Nusibodo paprastasis arklio uodegėlės variantas? Mes žinome daug įmantresnį, tačiau be galo paprastą būdą! Suimk priekines plaukų sruogas ir pakelk jas į viršų. Tuomet suimk gale likusius plaukus ir tvirtai juos surišk. Tada paėmusi priekines sruogas įsuk į arklio uodegėlės užrišimo vietą. Viską sutvirtink dar viena plaukų gumute ir plaukų laku. Paprasta, tačiau kaip elegantiška!

Chrissy Teigan
Chrissy Teigan
Vida Press

5. Half Bun. Šiais metais geidžiamiausia tituluojama šukuosena ne tik labai daili, tačiau ir be galo paprasta. Gigi Hadid, vaikščiodama gatve, drąsiai ją demonstruoja. Ji genialiai paprasta, mat tau tereikia surišti kuoduka viršuje, o likusius plaukus palikti laisvai kristi. Ir tu jau pasiruošusi eiti!

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis