4 būdai, kaip makiažu padidinti akis

Išraiškingos, dailios akys - kiekvienos merginos svajonė. Jei turi siauresnes akis, be vargo jas gali paplatinti kosmetinėmis priemonėmis. Pabandom?

Štai ir 4 būdai, kaip makiažu padidinti akis:

Išlenktas ir pakeltas bei pailgintas antakio lankas: akis vizualiai didina didesnis tarpas tarp akies ir antakio, tad visų pirma teks pakelti antakio lanką. Taip pat akys atrodys didesnės, jei antakių pieštuku antakius kiek pailginsi.

Skirtingi vokų šešėlių atspalviai: jei nori, kad akys atrodytų didesnės, tau neužteks vieno atspalvio šešėliu pasidažyti visą voką. Šviesesniu atspalviu padenk vidinius kampus, o tamsesniu – išorinius. Šviesesnis atspalvis sukurs didesnio atstumo tarp akių iliuziją, o tamsesnis atspalvis išoriniame kampe akis paryškins.

Apibrėžk tik pusę voko: akių pieštuku apibrėžk ir viršutinį, ir apatinį voką, bet tik iki pusės – nuo vidurio iki išorinio kampo. Akys atrodys ryškesnės ir skaistesnės, jei palei blakstienų liniją jas apibrėši šviesiu pieštuku – kūno spalvos ar netgi baltu. O paryškinusi viršutines blakstienas išoriniame akių kampe akis vizualiai padidinsi.

Akcentuok blakstienas išoriniuose kampuose: ar esi apdovanota natūraliomis ilgomis blakstienomis, ar naudoji netikras blakstienas, svarbiausia yra paryškinti išorinį akies kampą. Čia blakstienas padažyk papildomai – akys akivaizdžiai padidės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis