Plinta lieknėjimo mada, kelianti pavojų

Šiandien jau nieko nebenustebins su grožiu susijęs terminas liekninamasis diržas. Tai tokio tipo diržas, kuris akimirksniu padailina figūrą ir suteikia liemeniui puikiais apimtis.

Vis daugiau pasaulio merginų (taip pat ir lietuvių) susižavi šio diržo privalumais - juk užsidėjus tokį diržą galima pamiršti sportą ar alinančias dietas. Liekninamųjų diržų kūrėjai teigia, jog tokie diržai padeda mesti svorį ir visiškai keičia liemens apimtis.

Būtent dėl troškimo įgyti vapsvos liemenį, merginos visame pasaulyje it pašėlusios perka tikrai ne pačius pigiausius diržus. Apsėsta liemens dailinimo manijos yra Kardashianų šeima: nuo jaunėlės Kylie iki vyresnėlės, Justino Bieberio vadinamosios simpatijos Kourtney.

Merginos drąsiai visam pasauliui demonstruoja liemenį veržiančius korsetus ir džiaugiasi pakitusiomis kūno formomis.

Deja, specialistai merginas įspėja būti atsargiomis ir vengti tokių diržų, mat jie ne tik apsunkina judesius, trukdo normaliam kvėpavimui, bet ir sutrikdo kraujotaką, gali sukelti galvos skausmus, migreną.

Kritiškesni gydytojai teigia, jog tokie korsetai net gali... sužaloti ir visiškai deformuoti šonkaulius!

Todėl kad ir kaip merginos žavėtųsi Kardashian merginų grožio manija - verčiau rinktis ne korsetus, o sveiką mitybą ir sportą. Juk yra tikrai sveikesnių būdų džiaugtis savo išvaizda!

Posted up with my babes getting our waists right with @premadonna87 @waistgangsociety 😎 get your cute little holiday trainer from whatsawaist.com 😍😍

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Dec 14, 2015 at 10:39am PST

I'm really obsessed with waist training! Thank you @premadonna87 for my new waist shapers! #whatsawaist

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Oct 29, 2014 at 9:23am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis