2 puikios naminės veido kaukės sekmadieniui

Sekmadienis - grožio, poilsio ir ramybės diena. Būtent todėl dažniausiai šią dieną pasilepiname naminiais grožio produktais. Šį kartą gaminsimės dvi puikias namines kaukes veidui!

Agurkų ir avižų kaukė

Ši kaukė ypač tinka riebiai odai, nes agurkas natūraliai sutraukia poras. Avižos turi švelnų šveičiamąjį poveikį ir sugeria poras užkemšančių riebalų perteklių. Į kaukę galima įdėti ir medaus, kuris yra natūrali antibakterinė priemonė.

Kaip pasigaminti ir naudoti: atpjauk pusę agurko ir įdėk į trintuvą. Įberk du valgomuosius šaukštus avižų, vieną šaukštą medaus, įspausk pusės citrinos sulčių. Gerai sutrink, kad gautum vientisą masę. Švelniai įtrink šiuo mišiniu odą ir palik penkiolikai – dvidešimčiai minučių. Nuplauk vėsiu vandeniu ir nusausink veidą tapšnodama rankšluosčiu.

Pieno/jogurto ir medaus kaukė

Nors manoma, kad pieno produktai paskatina aknę, tačiau jei juos naudosi protingai, pienas ir jogurtas gali padėti nuo bėrimų, be to, jie pagerina odos tonusą. Pienas nuramina sudirgusią odą ir sumažina paraudimus. Medus turi antibakterinių savybių ir naikina odos bakterijas, kurios sukelia spuogus.

Kaip pasigaminti ir naudoti: sumaišyk vieną valgomąjį šaukštą kambario temperatūros pieno ar jogurto ir vieną valgomąjį šaukštą medaus. Kuo geriau išsuk, kad gautum vientisą masę. Vatos kamuoliuku ar pirštais užtepk kaukę ant veido. Ištepk veidą plonu sluoksniu, palik, kad nudžiūtų, tada užtepk dar vieną sluoksnį. Palik dešimčiai-penkiolikai minučių, tada nuplauk vėsiu vandeniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis