5 gražios šukuosenos toms, kurios skuba (VIDEO)

Ilgai rymoti prie veidrodžio šiandien nėra laiko. Mokslai, darbai, susitikimai su draugais, o kur dar pasimatymai ir kitos smagios veiklos! Todėl ir šukuosenas norisi pasidaryti kuo greičiau. Kaip pasipuošti, tačiau kartu ir neužtrukti labai ilgai, sužinosi pažiūrėjusi šiuos 5 šukuosenų vaizdo įrašus!

Kaspinėlis plaukuose

Ši šukuosena tinka toms, kurios trokšta nustebinti. paimk plaukų gumytę ir rišk ją taip, lyg rištum paprastą arklio uodegėlę, tačiau paskutiniu rišimu plaukų iki galo neištrauk. Ištrauktą plaukų sruogą priekyje susek segtuku. Dabar turi plaukų kilpelę, kurią perskirk ištraukta plaukų uodega. Pačią uodegėlę privirtink segtuku gale. Segtukais pritvirtink ir kaspinėlio šonus. Nepamiršk plaukų lako, antraip kaspinėlis ilgai neišsilaikys!

Puošnusis kuodukas gale

Toks kuodukas puikiai tiks ne tik einant į mokyklą ar universitetą, bet ir puošiantis kokiai nors šventei, vakarėliui. Ant plaukų uždėjusi stilingą lankelį plaukus gale pritvirtink prie lankelio. Taip gaunamas neįprastas, elegantiškas kuodukas.

Natūralios garbanėlės

Naudodama plaukų garbanavimo žnyples standžiai subanguok apatinę plaukų dalį, tačiau plaukų laką purkšk tik tuomet, kai švelniai šukomis iššukuosi plaukus. Taip nesulipinsi garbanėlių ir jas padarysi natūralesnėmis.

Laisvos bangelės

Jei trokšti laisvai krentančių bangelių ir natūralaus efekto, nepamiršk plaukų suktukų. Jais ir pakelsi plaukus nuo viršaus, ir suteiksi stambių bangelių efektą. Tik nepamiršk suformuoti dailaus sklastymo. Ar esi pasiruošusi užkariauti visų simpatijas?

Paplūdimio bangelės - half bun

Priekines sruogas surišk į kaseles, o likusias sruogas pašiaušk. Apačioje plaukus palik laisvai krentančius, o viršuje aukštai surišk arklio uodegėlę. Žaisminga ir mergaitiška šukuosena, kuri puikiai tik einant į miestą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis