Mergina paviešino savo baisios aknės nuotraukas: neatspėsi, kas ją sukėlė (FOTO)

Daugeliui merginų yra pažįstamos aknės problemos - ypač paauglystės laikotarpiu. Deja, 22 metų grožio vlogerė iš Denverio, JAV Carly Humbert nuo baisios aknės pradėjo kentėti ne ankstyvoje paauglystėje, o... įsidėjusi kontraceptinę spiralę.

IUD (intrauterine device) - tai gimdos spiralė, kuri gali apsaugoti nuo neplanuoto nėštumo nuo dviejų iki penkerių metų. Nusprendusi atlikti šią procedūrą mergina net neįtarė, jog po jos prasidės didžiulį galvos skausmą keliančios odos problemos.

Anot grožio vlogerės, po keletos dienų ant jos veido odos pradėjo kilti iškilūs, dideli, raudoni spuogai. Iš pradžių mergina manė, jog tai - laikina, todėl tokį veido odos pokytį palaikė paprasčiausiu išbėrimu. Deja, situacija tik blogėjo. Merginos hormoninė sistema taip išsibalansavo, jog netrukus visas jos veidas buvo nusėtas baisingais spuogais.

Nuotraukas, įrodančias merginos aknės problemas, rasi ČIA ir ČIA.

Neištvėrusi ji nuėjo pas dermatologą, kuris jai konstatavo hormoninę aknę, kuri dažnai pasireiškia moterims ir merginoms po IUD procedūros. Vis dėlto Carly atvejis buvo kiek sunkesnis ir reikalavo kur kas ilgesnio gydymo proceso.

Du mėnesius ji išbandė vis kitus gydymosi metodus, kol galiausiai jai padėjo specialiai dermatologo skirti Accutane vaistai. Penkerius metus turėji apsaugoti nuo nėštumo spiralė taip pat netrukus buvo pašalinta.

Ne kiekviena išdrįstų garsiai pasakoti apie savo odos problemas, o tuo labiau viešinti tokias šiurpą keliančias nuotraukas. Carly - tikra didvyrė, kuri ir kitoms merginoms pataria nesigėdyti savo odos problemų ir drąsiai kalbėti apie tai.

Nors Carly patyrė iš tiesų sunkių išgyvenimų, šiuo metu ji džiaugiasi gyvenimu ir įspėja merginas: atsargiai planuokite naudoti kontraceptines priemones!

💀 Filming tomorrow so I can get something up for you guys! 🌸 My lip is #colourpopcosmetics #ultramattelip in clueless! @colourpopcosmetics

A photo posted by Carly Humbert (@carlyhumbert) on Dec 27, 2015 at 12:13pm PST

💀 I have in my #luxuryforprincess 320g set in darkest brown. Use my code at checkout: Carly to save $ off your order! On my lips is #colourpopcosmetics liquid to matte lipstick in solow @luxuryforprincess @colourpopcosmetics

A photo posted by Carly Humbert (@carlyhumbert) on Nov 28, 2015 at 1:41pm PST

Here's a no makeup selfie before I start filming today! ☀️

A photo posted by Carly Humbert (@carlyhumbert) on Oct 20, 2015 at 12:32pm PDT

💙 Look out for a new video tomorrow & Friday!

A photo posted by Carly Humbert (@carlyhumbert) on Apr 21, 2015 at 12:33pm PDT

Bubs @ericmunson 😋🔥 Happy Friday!

A photo posted by Carly Humbert (@carlyhumbert) on Apr 3, 2015 at 5:43pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis