4 nuostabių plaukų paslaptys, kurias turi sužinoti

Kartais užtenka vos kelių plaukų priežiūros klaidų, jog plaukai prarastų blizgesį ar taptų ne tokie paklusnūs. Plaukams būtinas ypatingas dėmesys, todėl privalai įsidėmėti šias keturias plaukų priežiūros paslaptis. Jas tikrai žino tos, kurios gali pasigirti nuostabiais plaukais!

1. Ploniems plaukams apimties suteikti padės silikonas

Ploni ir gyvybę praradę plaukai – labai dažnas nusiskundimas, tačiau tik nedaugelis moterų žino, kas tokiu atveju padeda geriausiai. Sunkūs kondicionieriai plaukams grožio nesuteiks. Kur kas geresnis pasirinkimas – produktai su silikonu, pavyzdžiui dimetikonu (angl. dimethicone) ar ciklometikonu (angl. cyclomethicone). Silikonas padengia plaukus plonu apsauginiu sluoksniu, todėl jie atrodo vešlesni. Be to, silikonu padengti plaukai neleidžia plaukams taip greitai riebaluotis.

2. Plaukams spindesį užtikrins drungnas vanduo

Karštas vanduo gali išplauti iš plaukų apsaugančius aliejus, kurie veikia kaip natūralus kondicionierius. Todėl natūralus jūsų plaukų blizgesys gali pranykti. Tai nereiškia, kad turite kankintis po šalto vandens dušu, jeigu norite gražių plaukų. Tiesiog juos plaukite drungname vandenyje.

3. Suskilinėjusiems plaukų galiukams rinkitės produktus su proteinais

Jeigu dažnai plaukams formą suteikiate karštais prietaisais, dažnai dažote, šviesinate ar renkatės ilgalaikę šukuoseną, tai gali pažeisti išorinį apsauginį plaukų sluoksnį. Rezultatas – suskilinėję plaukų galiukai. Laimei, yra plaukams skirtos priemonės, kurios padeda išspręsti šią problemą. Tokiu atveju rinkitės kondicionierius su proteinais.

4. Kovai su pleiskanomis aliejai netinka

Pleiskanos neturi nieko bendro su sausa oda, nepaisant to, kad ant jūsų pečių krenta baltos mažos plokštelės. Tokiu atveju reikia kaltinti sutrikusias galvos odos funkcijas. Jeigu kovodami su pleiskanomis galvos odą trinsite aliejais, bus tik dar blogiau. Tokiu atveju geriausia priemonė yra specialūs šampūnai nuo pleiskanų. Juos pirkite vaistinėje ar pas dermatologą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis