2016 m. šukuosenos tendencija, kuri plinta akimirksniu (FOTO)

Naujas sezonas - naujas įvaizdis, ar išdrįsi pakeisti šukuoseną? Plaukų stilistai sako, kad 2016 m. madingiausias kirpimas - bob ir karė stiliumi nutrumpinti plaukai, o instagram siūlo patobulintą variantą - spalvingą bobą arba karė.

Šią tendenciją kadaise buvo pasigavusios Kylie Jenner, Katy Perry, Iggy Azalea ir kitos scenos divos. Šiandien trumputėmis spalvingomis šukuosenomis džiaugiasi Kelly Osbourne ir Lily Allen. Tiesa, Kelly violetinį plaukų atspalvį šlovina jau ne vienerius metus.

Lily Allen, Vida Press nuotr.
Kelly Osbourne, Vida Press nuotr.

Madinga ne tik nuo iki dažyti plaukus, bet ir spalvingai paryškinti tik galus. Toks dažymo būdas itin tinka šviesiaplaukėms, nes pastelinės spalvos švelniai pereina iš natūralių šviesių plaukų į minkštą rausvą, violetinį ar melsvą atspalvį. Kai kurie plaukų meistrai siūlo ir drąsesnį dažymą - kirstinio efekto, kai spalvų perėjimas ne švelnus, o priešingai - griežtas.

Miranda Lambert, Vida Press nuotr.

Spalvinio naujo įvaizdžio įkvėpimo gali semtis iš socialinių tinklų, pavyzdžiui, instagrame gausu merginų nuotraukų, kurios demonstruoja įvairiausius spalvų derinius, vienos renkasi margumynus, kitos - gretimus atspalvius. Galbūt ir tu jauti, kad atėjo metas drąsesnėms permainoms?

This colorful bob is gorgeous on @pala_foxxia 💙💜💚 Happy Saturday and don't forget bundle deals happening now! 💙💜💚 #tressesbykari #luxuryhair #qualityhair #bundles #bundledeals #haircrush #hairbob #coloredhair #customcolor #colorfulbob #hairinspiration #modelhair #instahair #celebrityhair #hairblog #celebrityblog #fashionblog

A photo posted by Celebrity Hair 💎 (@tressesbykari) on Feb 28, 2015 at 7:37am PST

❄️ Ice Angel ❄️ @kenraprofessional 8SM + blue booster - 10SM mids - #colorcreatives blue + white (just painted on random tips!)

A photo posted by 💥Neal Malek💥 (@nealmhair) on Dec 24, 2015 at 1:24pm PST

Had some fun with @amieheath2 's hair, cut and colour🌺🌸🌷 #pinkhair #pinkbob

A photo posted by laurajanefisherx (@laurajanefisherx) on Nov 29, 2015 at 3:39pm PST

Hair Cut. #pinkbob #pastelpinkhair #transformationteusday #XXLcolour

A photo posted by @sienavictoria on Oct 27, 2015 at 11:34am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis