Sužinojusi tobulos Kendall Jenner odos paslaptį, pakeisi savo įpročius (FOTO)

Realybės šou žvaigždė, manekenė Kendall Jenner (19 m.) šiuo metu gali pasigirti nepriekaištinga bei spindinčia veido oda. Deja, ne visuomet ji džiaugėsi tokia puikia odos būkle.

Kendall, kaip ir daugeliui jaunų merginų, teko stoti į kovą su jaunatviniais spuogeliais, kurie buvo nusėję visą jos veidą - pradedant kaktos sritimi ir baigiant smakru. Kendall visai neseniai buvo prisipažinusi, jog ją kankino baisi aknė, kuri stipriai mažino jos pasitikėjimą savimi. Tiesa, daugelis gerbėjų tik šyptelėjo tai išgirdę. Jų teigimu, Kendall odos problemos tebuvo išpūstas burbulas.

Vis dėlto mes radome nuotrauką, kurioje užfiksuotos Kendall jaunatvinių spuogelių problemos.

Štai kaip Kendall atrodė, kai ją kankino aknės problemos - nuotrauką rasi ČIA.

Kendall dermatologė Dr. Kidd, prisidėjusi prie žvaigždės veido odos gydymo, užsienio žiniasklaidos kanalui atskleidė dailios Kendall odos paslaptį. Pasirodo, išgydyti Kendall spuogelius padėjo ne kas kita, o... kuo mažesnis gydomųjų priemonių naudojimas!

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Pasak Dr. Kidd, klaidinga yra nuomonė, jog gydyti aknę reikia merginų taip vertinamais šveitikliais. Anot gydytojos, šiurkštūs šveitikliai tik pablogina veido būklę, o tokie populiarūs aparatai kaip Clarisconic, Proactiv ar Olay gali negrįžtamai pakenkti su akne kovojančių merginų veido odai.

„Niekuomet neplaukite savo veido kažkuo šiurkščiu - nesvarbu, ar tai būtų šveitiklis, ar šiurkštesnė kempinėlė“ , - pataria Kendall dermatologė. Anot odos gydytojos, geriausia veidą plauti švariomis rankomis, švelniai įmasažuojant gydomąsias priemones.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Anot dermatologės, į ją nuolatos kreipiasi pacientės, kurios nežinodamos, ko griebtis kovoje su akne, naudoja daugybę priemonių - veido odos valymo aparatus, įvairiausius veido odos valymo šepetėlius, odą pažeidžiančius, šiurkščius šveitiklius.

„Gydant veido odą vera atsiminti - kuo mažiau priemonių naudosite, tuo efektyvesnis bus rezultatas“, - teigia Dr. Kidd.

Smalsu sužinoti, kaip Kendall išlaiko tokią tobulą veido odą, nors ji yra linkusi į aknę? Žvaigždės dermatologė atskleidė keletą Kendall puikios odos paslapčių.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

1. Prieš eidama miegoti Kendall naudoja atkuriamąjį serumą, kuris per naktį nuramina uždegimines vietas ir tinkamai sudrėkina Kendall veido odą.

2. Kendall pasikliauja lazeriniu gydymosi metodu ir reguliariai atlieka odos problemas šalinančią lazerio procedūrą.

3. Kendall stengiasi kuo mažiau liesti savo veido odą, todėl prausia ją natūraliniu prausikliu ir nenaudoja jokių kempinėlių.

4. Kendall iš savo mitybos raciono yra išbraukusi šokoladą ir pieno produktus, mat būtent jie yra didžiausi aknės sukelėjai. Jais Kendall leidžia sau pasilepinti tik labai retais atvejais.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Iš tiesų, Kendall odos gali pavydėti kiekviena. Vis dėlto tam reikia įdėti nemažai pastangų - būtina smarkiai pakoreguoti mitybą ir atsisakyti noro išgydyti veido odą naudojant kuo daugiau priemonių.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Tad mažiau yra daugiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis