Nestandartinio dydžio modelis laužo visus stereotipus(FOTO)

Vadinamojo plius dydžio modelis Barbara Ferreira neslepia nuoskaudų, ji dažnai girdi užgauliojimus neva yra per stora. Tačiau mergina kaip įmanydama stengiasi paneigti mitą, kad gražios yra tik lieknos merginos.

"Kiekviena turim tokį kūną, kokį turim - kažkas plonesnį, kažkas pilnesnį. Bet dėl to, kad turima figūra neatitinka primestų standartų, merginos neturėtų jaustis nepritapusiomis ar negražiomis. Moterys apskritai yra gražios ir visai nesvarbu ar jos liesos, ar išraiškingų formų", - sako manekenė B. Ferreira. Neseniai ji tapo mados ženklo "Aerie" veidu ir pozavo reklaminėje kampanijoje, kurios nuotraukų nuspręsta neretušuoti, o viešumoje pristatyti tikras be padailinimų. Reklaminė kampanija #AerieReal prasidėjo prieš 2 metus, ja skatinama priimti savo kūną tokį, koks jis yra ir atsiriboti nuo visuomenėje populiarių tobulos figūros standartų.

Barbara, draugų vadinama Barbie, jau seniai apsiprato su savo kūnu ir neketina bandyti atitikti standartinių modelių reikalavimų. Ji yra geidžiamas įvairių mados namų modelis, turi gausybę reklaminių užsakymų ir moka džiaugtis gyvenimu.

Barbie pripažįsta, kad neigiami komentarai apie jos išvaizdą nėra malonūs, bet jie tik dar labiau skatina parodyti pasauliui, kad grožio nelemia kažkokie standartai. Pasak B. Ferreos, gražus žmogus tas, kuris rūpinasi ir savimi, ir kitais, kuris myli ir save, ir kitus, kuris džiaugiasi kiekviena diena ir tuo džiaugsmu dalijasi su aplinkiniais.

Vida Press nuotr.

Shooting @outdoorvoices today with sum furry friends!👟✨

A photo posted by barbie ferreira not nox (@barbienox) on Jan 19, 2016 at 6:07pm PST

Ayyy

A photo posted by barbie ferreira not nox (@barbienox) on Dec 20, 2015 at 2:48pm PST

When ya never wore a string bikini b4 but whatever

A photo posted by barbie ferreira not nox (@barbienox) on Nov 11, 2015 at 10:14pm PST

SAUNA SESH COMIN UP

A photo posted by barbie ferreira not nox (@barbienox) on Nov 10, 2015 at 3:51pm PST

💙

A photo posted by barbie ferreira not nox (@barbienox) on Sep 27, 2015 at 6:55pm PDT

Few days agooo

A photo posted by barbie ferreira not nox (@barbienox) on Sep 12, 2015 at 5:03pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis