Esi ypatinga, jei tavo oda baltesnė už kitų

Nors lankymosi soliariume bei savaiminio įdegio priemonių naudojimo bumas pamažu traukiasi, daugelis kiek baltesnę veido bei kūno odą turinčių merginų vis dar kompleksuoja dėl šios išvaizdos ypatybės bei stengiasi bent vienu tonu patamsinti odą.

Merginos, pamirškite tai - šiuo metu karaliauja aristokratiškumas, tad profesionaliausi vizažo bei mados pasaulio meistrai patvirtins, jog baltesnės odos neverta tamsinti. Štai ypatybės, kurios įrodys, jog tavo balta oda yra nuostabi.

Balta oda nuo seno buvo aristokratiškumo simbolis. Kadaise žmonės odą ne tamsino, o balino įvairiomis priemonėmis. Dar senovės Graikijoje bei Romoje buvo teigta, jog tamsesnė oda asocijuojasi su vergove, žemiausiu gyventojų sluoksniu, o balta - su aukščiausiuoju. Žinoma, dabar šios atskirtys nebeaktualios, nes veido oda nenusako statuso visuomenėje. Viduramžių, Renesanso laikotarpiu merginos bei moterys net atlikdavo veido odos balinimo procedūrą su pienu, kuri suteikdavo blyškesnės odos efektą. Žinoma, nepamirštos liko ir makiažo priemonės.

Tavo oda visada švyti, atrodo lygesnė. Toks jau yra baltos odos efektas - ji dažnai atrodo labiau spindinti nei tamsesnė oda. Baltas odos atspalvis suteikia veido odos lygumo efektą. Žinoma, jį reikėtų sustiprinti atitinkamomis kosmetikos priemonėmis bei tinkamai prižiūrėti baltą odą, kuri dažniausiai yra jautri.

Tavo bruožai atrodo ryškesni. Tikriausiai žinai seną tiesą - balta spalva geba išryškinti įvairius akcentus. Lygiai taip pat šią tiesą galima pritaikyti tavo veido odai. Veido bruožai atrodo kur kas ryškesni, akys didesnės, o lūpos putlesnės ir raudonesnės.

Tu patinki vaikinams! Oficialiais duomenimis, baltesnės odos merginos vyriškosios lyties atstovams atrodo moteriškesnės, paslaptingesnės, o kartu patrauklesnės. Persikepinusios soliariume vaikinams asocijuojasi su banalumu ir prastu estetiniu suvokimu.

Tavo oda lėčiau sensta. Na, biologiško senėjimo proceso nesustabdysi, tačiau turint baltesnę odą galima mažiau baimintis ankstyvų raukšlių, mat šios ne taip kris į akis kaip merginoms, turinčioms tamsesnę odą. Žinoma, daug kas priklauso nuo genetikos ir tinkamos odos priežiūros.

Su raudonu lūpdžiu tu atrodai nuginkluojančiai. Tau ypač tinka ryškus, raudonas lūpdažis, kuris pabrėžia lūpų linijas ir suteikia tau patrauklumo.

Daugelis gražiausių pasaulio moterų turi porcelianinę odą. Nicole Kidman, Anne Hathaway, Emma Stone, Amanda Seyfried... Daugybė garsių pasaulio aktorių bei atlikėjų pasižymi baltesne oda, kuri žavi jų ištikimiausius gerbėjus.

Gali rinktis kokį tik nori plaukų atspalvį. Tamsus tau suteiks paslaptingumo pavers tave mistiškesne, fatališkesne, o šviesus pašvelnins veido bruožus, jei šie yra griežtesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis