Garsi vizažistė Kristina Oganesian atskleidžia stulbinančią makiažo galią (Nuotraukos PRIEŠ ir PO)

Artėjanti Valentino diena puoštis skatina ne tik turinčias poras - juk atrodyti dailiai nori kiekviena savimi besirūpinanti mergina. Garsi Lietuvos vizažistė, makiažo studijos Kristina Oganesian Make up Artist savininkė Kristina Oganesian džiaugiasi, jog lietuvaitės trokšta ne tik žinoti naujausias makiažo tendencijas, bet ir tinkamai pasirūpinti veido oda.

Kristina pripažįsta - joks makiažas neatrodys stulbinančiai, jei veido oda bus neprižiūrėta ir neišpuoselėta. Todėl pagrindinis Kristinos patarimas visoms merginoms - pirmiausia rūpintis veido odos grožiu, o tik tuomet rinktis makiažą. Su Kristina kalbamės apie greitai artėjančio pavasario makiažo tendencijas bei nepamirštame klustelti: kaipgi nustebinti antrąja pusę ar seną simpatiją per Valentino dieną?

Kristina Oganesian asmeninio albumo nuotr.

Artėja pavasaris. Merginos trokšta nustebinti nauju įvaizdžiu bei makiažo subtilybėmis. Kokios yra šiuo metu makiažo tendencijos – ką patartumėte ryškinti, kokias priemones įsigyti?

2016 metų makiažo tendencijos stebina ir šokiruoja savo spalvomis bei formomis. Madoje vyrauja nuo natūralaus makiažo iki ryškių spalvų ir tamsių tonų, įvairių ir griežtų formų, modifikuoto smoky eyes ir net akių makiažui naudojamų specialių efektų. Todėl pasirinkimas tikrai gausus. Sekančioms madas bei nenorinčioms atsilikti, šiais metais savo kosmetinėje derėtų turėti akių pravedimą: eksperimentuojančioms tai puiki progą pasireikšti, nes formos ir storiai, kuriami dėka akių pravedimo, neturi ribų.

Taip pat nederėtų pamiršti ir marsalo spalvos lūpdažio, su kuriuo puikiai dera grafito šešėlis. Makiaže gali vyrauti viskas nuo raudonos iki tamsiai bordo spalvos, įvairūs tonai ir atspalviai. Šį sezoną skruostai nelieka pamiršti, skaistalais plačiai dengiame skruostikaulius, lengvai paliečiame nosytę bei zonas virš antakių ir lyg saulės nubučiuotos keliaujame laukan.

Žerėjimas tapo labai madingas, tad matinių produktų reikėtų atsisakyti, o riebią odą turinčios merginos pagaliau gali šiek tiek atsikvėpti, nes visos turėtume šiais metais savo kosmetinėje apgyvendinti spindėjimo suteikiančią odos priemonę.

Kokį makiažą patartumėte rinktis meilės dienos proga?

Meilės dienos proga patarčiau rinktis nude makiažą, kuris atrodo labai žavingai ir romantiškai. Šiais metais madingas strobing’o stiliaus makiažas: skaisti, drėgna, švari ir žėrinti oda. Todėl visoms merginoms teks pasirūpinti savo odos būkle prieš meilės dieną. Tam, žinoma, reikia ir odos lepinimo namuose, ir kosmetologo pagalbos. Spindinti oda – grožio pagrindas.

Merginoms labai svarbus antakių ryškinimas. Kaip patartum ryškinti antakius?

Antakių bumas vyrauja jau ne pirmą sezoną. Iš tiesų aš labai džiaugiuosi, kad merginos yra susirūpinusios šiuo klausimu. Manau gatvėje vis rečiau sutiksi merginą su netvarkingais antakiais. Būtent 2016 m. antakiai turėtų būti platūs, bet tai nereiškia, jog natūralus ir nesutvarkyti. Derėtų pamiršti plonus ar pernelyg dramatiškus antakius. Vyrauja platūs, lengvai paryškintais kontūrais antakiai.

„Neskoningas makiažas“, „ Makiažo klaidos“ - kaip įvardintum šiuos apibūdinimus?

Labai džiaugiuosi lietuvaitėmis, nes jos turi puikiai išlavintą stiliaus ir grožio suvokimą. Bet visgi pasitaiko momentų, kai tam tikros klaidos viską sugadina. Turbūt išskirčiau tai - pirma, netinkamai parinkti makiažo pagrindai. Tai liečia netinkamai pritaikytą atspalvį ir tekstūrą.

Taip pat sekant naujausias tendencijas neatsižvelgiama kas tinka, o kas ne. Pavyzdžiui, populiarusis marsalo spalvos lūpdažis - reikėtų įvertinti savo odos atspalvį, lūpų formą. Juk nuo raudonos iki tamsios bordo, net violetinės iki juodos atspalvių yra pakankamai plati spalvų gama. Todėl mano manymu, neskoningas makiažas yra tas, kuris nebuvo apgalvotas iš anksto, o tiesiog nukopijuotas nuo internetinių vaizdelių ar ant podiumo vaikščiojančių merginų.

Koks geriausias būtų dieninio makiažo variantas – kaip dažytis, ką ryškinti?

Dienos metu siūlyčiau ryškinti natūralią sveiką odą, šiek tiek lengvo makiažo pagrindo. Svarbiausia neapsunkinti odos. Vakarui siūlau tamsiai raudono vyno spalvos lūpas, neryškias akis, bet intensyvesnius skaistalus - svarbu sukurti efektingą įvaizdį.

Be kokios makiažo priemonės Tu pati negalėtum palikti namų?

Priemonė, be kurios neišgyvenčiau, yra makiažo pagrindas. Žinoma, be dieninio veido odos kremo taip pat nekelčiau kojos iš namų, bet čia jau odos priežiūra. Kadangi pati skiriu ypatingą dėmesį odos būklei, atliekant makiažą siekiu, kad oda atrodytų tobulai. Mano manymu, prižiūrėta oda yra 70 % kokybiško ir gražaus makiažo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis