Tituluota gražuolė Simona Burbaitė išdavė savo puikios išvaizdos paslaptį

Tituluota gražuolė ir žinomas modelis Simona Burbaitė pasitaikius progai nevengia paskatinti ir kitus pradėti sveikai gyventi: subalansuotai maitintis, harmoningai mąstyti, nevengti pajudėti.

Apie savo patirtį, kaip tinkamai mesti svorį bei sveikai maitintis kasdien, konkurso „Mis Visata 2013“ finalininkė pasakojo antradienio vakarą viešbutyje „Europa City“ vykusio renginio svečiams. Žinomas modelis pristatė savo blogą simonaburbaite.com, kuriame kasdien galima pasiskaityti apie sveiką gyvenseną, grožį, madą.

„Valgau tai, kas man skanu, tačiau visada klausausi savo kūno - susikuriu sau tinkančius, gardžius ir sveikus receptus, ir tada jais dalinuosi savo tinklaraštyje. Tai, kad sugebu motyvuoti kitus žmones sveikai maitintis ir sportuoti, man yra didžiausia paspirtis tobulėti“, - sakė S. Burbaitė.

Vytauto Pilkausko nuotr.

Renginio viešnia atskleidė, kad jos pastarasis sveikos virtuvės atradimas – saldžioji bulvė (valgomasis batatas). „Ši daržovė stiprina imunitetą, gerina regėjimą ir virškinimą, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, be to, dar yra ir puikus antioksidantas. Žodžiu, vien tik pliusai, o dar kaip skanu!“, - savo atradimu dalijosi žinomas modelis.

Tai, jog Simona propaguoja sveiką gyvenimo būdą, matyti ir iš jos nuotraukų Instagramo socialiniame tinkle. Simona tikrai gali pasigirti ne tik puikia fizine forma, bet ir natūraliai skaisčia oda:

USA run! 7km done! 🇺🇸👏💦 #workout #active #girl #usa #happy

A photo posted by Simona Burbaitė (@simonaburbaite) on Aug 8, 2015 at 10:03am PDT

Today morning run & workout in Montenegro!!! 💦 #active #workout #holidaytime #summer

A photo posted by Simona Burbaitė (@simonaburbaite) on Jul 10, 2015 at 11:37pm PDT

💋 @gintare.gureviciute #busvisko #lnk #videoshooting #simonaburbaite #blogger #modelslife #talkshow #tvshow #soon

A photo posted by Simona Burbaitė (@simonaburbaite) on Jan 26, 2016 at 12:50pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis