5 išvaizdos klaidos pagal vaikinus

Tikriausiai ne kartą esi girdėjusi, jog vaikinai dievina natūralumą. Vaikinai įvardino penkias merginų išvaizdos klaidas ir pagal tai galime spręsti, jog taip ir yra - labiausiai vaikinus atstumia kosmetikos priemonių gausa... Pasiruošusi išgirsti verdiktą?

Per daug kvepalų

Jei esi tokia kaip mes, ko gero ir tu nuolat vis pasipurški naujaisiais „Prada Candy“ kvepalais – nuo tada, kai jie atsirado ant tavo tualetinio staliuko. O jei tavo vaikinas kažkiek panašus į mūsų vaikinus, jis tau pasakys, kad net ir geriausias dalykas gali įgrįsti, kai jo per daug.

Per daug blakstienų tušo

Nemokšiškai atliktas, Kardashian efektas gali virsti voro efektu. Turime omeny aplipusias, sulipusias, varvančias ir kitokias voriškas blakstienas. Geriau mažiau - tuomet ir efektas nebus toks dramatiškas, o blakstienos atrodys natūraliai.

Sausa oda

Sausa, nusilupusi kojų, veido ar viso kūno oda, suskirdusi alkūnių ar pėdų oda tikrai neatrodo žavingai. Švelniai tariant. Savo odos grožiu verta rūpintis ne vien dėl vaikinų - juk sausa oda rodo sveikatos sutrikimus, todėl pirmiausia pradėk rūpintis ja. Gerk daugiau vandens, odą drėkink drėkinamosiomis priemonėmis.

Lipnus lūpų blizgis

Kokybiškas lūpų blizgis sudrėkina lūpas ir suteikia joms subtilaus žvilgesio, o nekokybiškas yra toks tirštas ir tąsus, kad juo galima suklijuoti sudužusią stiklinę. Be to, vaikinai neįsivaizduoja, kaip reikėtų bučiuoti tokias lūpas...

Oranžinis savaiminio įdegio kremas

Subtilus bronzinis žvilgesys atrodo stulbinamai, bet jei užtepsi vos vienu sluoksniu per daug, ir tapsi panaši į Snooki. Tad nepamiršk saiko – įdegis turi būti tik vienu tonu tamsesnis už natūralią odos spalvą. Jei bijai padauginti, savaiminio įdegio kremą atskiesk drėkinamuoju kremu arba išbandyk palaipsnio įdegio losjoną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis