Kylie Jenner figūros pokyčiai: iš pieštuko į bombą (FOTO)

Apie realybės šou žvaigždės Kylie Jenner (18 m.) grožį diskutuojama plačiai - tiek apie Kylie makiažo subtilybes, tiek apie plastines operacijas, kurios buvo jai atliktos. Tai, jog prie Kylie dailaus veiduko buvo prisilietę plastikos chirurgai - aišku daugeliui.

Tačiau netyla kalbos, jog Kylie didinosi ne tik lūpas, bet ir krūtinę bei sėdmenis. Niekas nepaneigs - per trejus metus Kylie labai išgražėjo. Pasikeitė ne tik jos veido bruožai - Kylie pradėjo intenstyviai sportuoti, o tobulą figūrą dažnai pabrėžia kūno formas išryškinančiais drabužiais.

Grey

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Dec 27, 2015 at 11:46am PST

throwback birthday vacation

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Nov 25, 2015 at 4:37pm PST

Nors nuolatos yra spekuliuojama, jog Kylie pasidino krūtinę, žvaigždė atkerta, jog visa tai dėl tinkamos liemenėlės bei specialių krūtinę pakeliančių kremų ir losjonų. Lygiai tokius pačias kosmetines priemones Kylie naudoja ir sėdmenims stangrinti bei juos pakelti.

Vakar Kylie savo Instagramo paskyroje patalpino nuotrauką, kurioje matyti, kaip mergina demonstratyviai rankose laiko PureLeef kosmetikos kompanijos kremą, sutvirtinantį kūno formas. „ Per vieną naktį kūnas nepasikeičia, todėl teigiami rezultatai pasimato tik tuomet, kai kantriai, ilgai dirbi ir naudoji tinkamas priemones“, - po nuotrauka rašė žvaigždė.

Sportas, kūną stangrinantys kremai, tinkama mityba - ar visa tai yra tobulos Kylie figūros pagrindas? Vis dėlto žvelgiant į prieš porą metų darytas Kylie fotografijas apima dvejonės - ar galėjo Kylie figūra taip drastiškai pasikeisti sveikų metodų pagalba? Žinoma, Kylie sumoteriškėjo bei papilnėjo, tačiau akyliausi gerbėjai neatmeta galimybės, jog Kylie didinosi sėdmenis ir krūtinę.

Juk kadaise ji buvo tikras pieštukas!

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Kita vertus, galbūt sėti abejones neverta? Juk daugelis merginų atkakliu darbu gali pasiekti puikių rezultatų! Todėl tokie kardinalūs Kylie išvaizdos pokyčiai arba išduoda, jog Kylie turi didelę valią ir yra ryžtinga, arba tai, kad mergina vardan tobulos figūros ryžosi brangioms plastinėms operacijoms.

O ką manai tu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis