Turi kuo didžiuotis, jei tavo blakstienos ilgesnės už kitų

Ar mes vienos visada svajojome ir svajosime apie natūraliai ilgas, tankias ir juodas blakstienas? Rodosi, jų natūralaus žavesio nepakeis jokios dirbtinės procedūros... Jei turi gražuoles blakstienas, slapčia baltai pavydime ir tariame tau: tu turi kuo didžiuotis!

Tu esi HOT. Kaip manai, kodėl taip puikiai klęsti blakstienų tušų bei priklijuojamų blakstienų prekyba? O blakstienų priauginimo verslas? Viskas dėl merginų noro turėti ilgas blakstienas, kokias turi ir tu. Ilgos, juodos, tankios blakstienos nuo seno buvo tikrų tikriausias grožio simbolis.

Tavo veido bruožai yra dailesni. Kadangi blakstienos akims suteikia gundančią formą, iš karto pagražina ir kitus veido bruožus. Be to, pagilina bei paryškina akis, todėl šių spalva dar labiau išsiryškina. Apie žvilgsnio galią nėra nė ko kalbėti - pati žinai, jog ji didžiulė.

Blakstienos apsaugo tavo akis nuo aplinkos veiksnių. Aplinkos tarša, dulkės, žiedadulkės, smalkės - visa tai turi mažiau galimybių patekti į tavo akis ir sutrikdyti matymą. Blakstienų funkcija toli gražu nėra tik estetinė. Tad kuo ilgesnės blakstienos, tuo didesnė apsauga.

Tu sutaupai nepirkdama blakstienų tušo. Arba pirkdama jį labai retai. Kadangi tavo blakstienos natūraliai ilgos, tankios, tikėtina, jog retai kada naudoji blakstienų tušą. Tokiu būdu ne tik sutaupai, bet ir apsaugai blakstienas nuo žalingo blakstienų tušo poveikio.

Tavo žvilgsnis keri. Nėra nieko nuostabaus, jog pirmiausia susipažįstant žmonės žvelgia vienas kitam į akis. Juk akys - sielos veidrodis, tiesa? Ypač ilgų blakstienų savininkės traukia vaikinus, kuriuos tiesiog užburia gražios merginų akys. Na, komplimentų apie savo akis per gyvenimą tikriausiai girdėjai tiek, jog negali nė apsakyti.

Esi fotogeniškesnė. Ilgų blakstienų savininkės dažniausiai puikiai atrodo nuotraukose, mat jų žvilgsnis atrodo gilesnis, skvarbesnis, todėl ypač fotografuojant veido zoną jos atrodo nepriekaištingai, tuo pačiu įtvirtindama savo fotogeniškumą.

Blakstienų padažymas tau prilygsta dirbtinių blakstienų užsidėjimui. Dažniausiai paryškinus blakstienas tavo žvilgsnis įgauna dramatiško žvilgsnio efektą , todėl drąsiai gali keliauti į šventę ar pasimatymą kerėdama tobulu žvilgsniu.

Apsaugai save nuo rizikos. Netinkamas dirbtinių blakstienų klijavimas, nekokybiškas blakstienų priauginimas - tai galimi rizikos faktoriai, siekiančioms turėti ilgas blakstienas. Jei tavosios natūraliai ilgos, šios rizikos gali nesibaiminti - dėl blakstienų grožio tau nė piršto pajudinti nereikia!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis