Plinta grožio tendencija, kuri sugundys ne kiekvieną (FOTO)

„Visiškai slaptai“ - turbūt taip galima apibūdinti naują šukuosenos tendenciją, kuri sparčiai plinta. Ne, mes čia ne apie šukuoseną, paslėptą po kepure, o apie naują secret haircut madą.

Šukuosenos esmė - galvos gale, ties kaklu, plaukų kirpimo mašinėle išgautos įdomiausios formos bei linijos. Šios šukuosenos privalumas yra tas, jog ne kiekvienas išvys tavo maištaujančio stiliaus akcentą - jį gali paslėpti po palaidais plaukais.

O jei nori pagyvinti įvaizdį, susirišik plaukus į kuoduką ar arklio uodegėlę. Dar geriau, jei norėdama akcentuoti secret haircut susiriši šiuo metu taip madingas kasytes per visą galvą.

Šiai naujai šukuosenos tendencijai neatsispyrė ir garsi JAV aktorė, grožio bei stiliaus blogerė Madison Beer, kuriai toks plaukų išraižymas be galo tinka!

Puiku yra tai, jog toks šukuosenos pasirinkimas - visai neskausmingas. Net jei tau tokia šukuosena pabostų, visuomet gali ją užmaskuoti palaidais plaukais, o ir plaukai yra linkę ataugti labai greitai.

Regis, šį pavasarį visos puošis secret hair tendencija! O tu ar pasiruošusi nustebinti originalumu?

#lush#wishihadtheballs#undercut#hair

A photo posted by jessica fane (@jessxfanex) on Feb 10, 2016 at 1:09am PST

gooood mooorning

A photo posted by MADISON BEER (@madisonbeer) on Jan 29, 2016 at 11:24am PST

had so much fun working with @pravana hair color today :) Gave Miriam a fresh new cut and color 💕💕💕💕 #undercut #undercutgirls #Valentinshair #pinkhair #pravanapink ***** DM me for appointments or call the salon at 336-273-0025 ✂️💯

A photo posted by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Валентин Иван Бутым (@valentinboutym) on Feb 8, 2016 at 3:33pm PST

#firstundercutidone#loveit#needstobeshorter....

A photo posted by jessica fane (@jessxfanex) on Feb 11, 2016 at 10:38am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis