6 grožio tendencijos, kurių privalai atsisakyti

Ateinantis pavasario sezonas žada permainas ne tik už lango, bet ir grožio bei mados pasaulyje. Yra šešios tendencijos, kurias būtina pamiršti ir pasitikti naujas grožio madas.

1. Standžiai laku supurkštos garbanos. Galbūt kažkada pudelio šukuosena ir buvo stilinga, tačiau tik ne šiandien. Pamiršk smulkias garbanėles, suformuotas naudojant plaukų putas. Dabar ant bangos - lengvos bangelės, kurioms nereikia tiek daug plaukų formavimo priemonių.

👀 @styledbyhrush @tokyostylez

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Nov 20, 2015 at 8:41am PST

2. Labai aukšta arklio uodegėlė. Tokia šukuosena tinka nebent mažoms mergaitėms, nors ją buvo įsimylėjusios ir dauguma pramogų pasaulio žvaigždučių. Visgi šį sezoną madingos palaidų plaukų šukuosenos, todėl arklio uodegėlės madą atidėkime kitam sezonui.

3. Išraiškingi, tamsūs antakiai. Griežtai suformuoti antakiai toli gražu nėra mados viršūnėje - priešingai, šiuo metu karaliauja natūralūs, vos paryškinti antakiai, kurių nė formuoti nereikia. Madinga antakius net pavelti į priešingą pusę, kaip tai mėgsta daryti manekenė Gigi Hadid.

missing my brother, king of glaaaam @patrickta

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jan 23, 2016 at 9:17am PST

4. 3 - D nagai. Nagai, ant kurių skleidžiasi gėlės, ropoja driežiukai ar vaikšto katytės, jau seniai praeityje. Šiuo metu nagų madose vyrauja minimalizmas, todėl nesuklysi pasirinkusi paprastą, smėlio spalvos manikiūrą ar išbandydama smagius taškuotus nagučius.

Dotticure nails by @PinkAndPolishedNails💎

A video posted by Nails Art Clips (@nailsartclips) on Nov 3, 2015 at 12:23pm PST

5. Ryški akių pravedimo linija. Auksinė, sidabrinė, neoninė ar ryškiai mėlyna spalva, kalbant apie akių pravedimą, buvo madinga praeitais metais. Šį sezoną vėl karaliaus įprastinė juoda ar švelniai rusva akių pravedimo spalva.

6. Labai tamsios lūpos. Labas, pavasari! Tamsios spalvos lūpdažius slėpki kosmetinėje spintelėje, mat pavasario sezonu vėl grįžta šviesios spalvos - koralų, rožių ar apelsino. Tik nepamiršk lūpų blizgio! Jis šį sezoną karaliaus ant mūsų lūpų. Tačiau, žinoma, nepamainomas akcentas - matinis lūpdažis.

Wearing @anastasiabeverlyhills liquid lipstick in Veronica and Pure Hollywood 💋

A photo posted by Laura Jenkinson (@laurajenkinson) on Oct 13, 2015 at 9:07am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis