Dėl lieknumo kaltinama mergina: „Jūs neįsivaizduojate, kaip tai skaudina“ (FOTO)

Termimas body shaming jau puikiai pažįstamas daugeliui socialinių tinklų vartotojų. Vis dėlto, kad ir kokios būtų priežastys, dažniausiai nuo piktų interneto komentatorių kenčia kiek apkūnesni žmonės - tiek merginos, tiek vaikinai.

Tačiau yra ir priešingų variantų. Garsi fotožurnalistė, keliautoja, jogos guru bei socialinių tinklų žvaigždė Sjana Elise (22 m.) savo Instagramo paskyroje nuolatos talpina nuostabias nuotraukas iš kelionių po visą pasaulį.

Nors Sjanos tikslas perteikti regėtų vaizdų grožį kitiems, ji dažnai sulaukia ne pagyrų, o kritikos. Pasirodo, jos Instagramo sekėjai neretai komentuodami jos nuotraukas visai nesižavi įspūdingais vaizdais... jie peikia itin liekną merginos figūrą!

Iš prigimties itin liekna, sportiška ir lanksti mergina teigia, jog tokie žodžiai ją labai skaudina. „Liekni žmonės išgyvena lygiai tokį patį skausmą girdėdami pašaipas, kaip ir stambesni. O tokie pasakymai kaip tu esi perdžiūvusi, tau būtina daugiau pavalgyti ar išnyksi kaip oras labai erzina“, - sako mergina.

Sjana teigia, jog ji myli save tokią, kokia yra ir nekankina savęs dietomis - valgo iš tiesų daug, tačiau nemažai juda. Sjana teigia, jog daugelis jai liepia pradėti gydytis, man įtaria ją sergant anoreksija. „Mes esame linkę greitai teisti žmones, ir tai mane skaudina. Man tokį kūną davė likimas ir aš jo neketinu keisti“, - pasakojo Sjana.

Regis, jog fat shaming turi lygiagretų varžovą - skinny shaming, kuris gal ir nėra toks plačiai paplitęs, tačiau iš tiesų egzistuoja. O ką tu manai apie Sjanos figūrą - ji iš tiesų per liekna?

Part 2 of my FAQ youtube video is now up! Link in bio - enjoy!!

A photo posted by Sjana Elise Earp (@sjanaelise) on Feb 21, 2016 at 2:40pm PST

Nostalgic tropical vibes..

A photo posted by Sjana Elise Earp (@sjanaelise) on Feb 18, 2016 at 5:53pm PST

"It is better to travel well than to arrive" - Buddha 💛

A photo posted by Sjana Elise Earp (@sjanaelise) on Feb 15, 2016 at 6:39am PST

Feelings.

A photo posted by Sjana Elise Earp (@sjanaelise) on Feb 16, 2016 at 10:42pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis