Tavo dievinama priemonė naudojama keistai grožio procedūrai (FOTO)

Šiandien daugybėje interneto forumų sklando žinia, jog visagalis kokosų aliejus, kuris tinka ir plaukams, ir nagams, ir kūno odos grožiui, yra naudingas ir visai kitai su išvaizda susijusiai procedūrai.

Merginos aktyviai tvirtina - kokosų aliejus yra idealus būdas balinti dantis! Interneto forumų dalyvės teigia, jog vos pora kartų ant dantų užtepus kokosų aliejaus ir palaikius kelias minutes, matyti akivaizdus skirtumas.

O štai po mėnesio rezultatas tiesiogine to žodžio prasme apakina - nereikia net odontologų kabinetų ir nepigiai kainuojančių dantų balinimo procedūrų! Anot interneto forumų vartotojų, kokosų aliejus šalina ant dantų susidariusius akmenis, sunaikina bakterijas, o tuo pačiu blizgina ir balina dantis.

Kokosų aliejus
Kokosų aliejus
Fotolia nuotr.

Mes žinojome, jog kokosų aliejus, pavyzdžiui, su plaukais padaro stebuklus - švelnina juos ir suteikia ypatingo spindesio, tačiau šypsena?

Kaip bebūtų, daugelis profesionalių odontologų linkę skeptiškai vetinti šią masiškai sklindančią grožio naujieną ir teigia, jog ilgalaikio dantų baltumo efekto naudojant kokosų aliejų pasiekti nepavyks. Tačiau gal verta pabandyti?

Na, į parduotuves bėgti pirkti kokosų aliejaus gal nepulsime, tačiau jei iki šiol namie spintelėje laikėme šį ypatingąjį produktą, kodėl gi nepabandžius? Išsakyk savo nuomonę, jei jau bandei šią naminę grožio procedūrą - ar pavyko pabalinti dantis?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis