Garsi grožio tinklaraštininkė: pavasarį be šių makiažo akcentų - nė iš vietos (FOTO)

Vilnietė Mažena Gorelova (21) jau penkerius metus rašo tūkstančius skaitytojų turintį tinklaraštį „Absentta Gorelova blog“. Mados, grožio ir gyvenimo būdo temomis rašanti mergina dieną tampa finansų konsultante gyvybės draudimo bendrovėje, o vakarus leidžia kosmetikos ir grožio pristatymuose. Pavasario tendencijų ir madingųnaujienų konsultacijos paprašėme būtent Maženos, nes turbūt niekas nespėja išbandyti tiek kosmetikos, kaip ji. Pasak merginos, šio sezono TOP 3 – vešlūs antakiai, matiniai lūpdažiai ir mėlyni atspalviai. O visa kita tik interpretacijos, kiekvieną merginą paverčiančios išskirtine asmenybe.

PALEIPINK ODĄ ALIEJAIS IR KAUKĖMIS

Tinklaraštį kuri jau Penkerius metus. Kaip per tą laiką jis pasikeitė?

Per tą laiką buvo visko – ir pokyčių, ir pertraukų. Per šį netrumpą laiko tarpą tinklaraštis susiformavo į tokį, koks jis yra dabar. Jis mano mažytė erdvė, kurioje esu pati sau šeimininkė, o jo lankytojai yra mano svečiai. Labiausiai mėgstu rašyti apie laisvalaiko būdą, išgyvenimus, įspūdžius, tačiau tai darau itin retai, nes pasimokiau, jog per daug atviri žodžiai ir mintys gali atsisukti prieš patį tave, kartais gali likti nesuprastas. Mano rašymo stilius yra gan laisvas ir kartais gali būti net kandus. Dėl to kartais ne visi supranata, kada ironizuoju, o kada kalbu rimtai. Mėgstu pasijuokti iš savęs. Kadangi mano blogo tematika labiausiai susijusi su stiliumi ir grožiu, dažniausiai rašau apie man įspūdį palikusius kosmetinius produktus, stengiuosi dažniau kelti drabužių derinių, pirkinių nuotraukas, nes šie įrašai susilaukia daugiausiai skaitytojų dėmesio, o aš stengiuosi atsižvelgti ne tik į savo, tačiau ir mano tinklaraštyje besilankančių žmonių norus.

Ar turi mėgstamiausią savo kosmetikos liniją?

Vienos mėgstamiausios kosmetikos linijos išskirti negalėčiau, tačiau ypatingąi mėgstu „Bobby brown“, „Make up forever“. Neskirstau kosmetikos į pigią ir brangią, turiu kosmetinių favoritų ir iš „Catrice“, „Artdeco“, „Maybelline“.

Mažena Gorelova
Mažena Gorelova
Asmeninio archyvo nuotrauka

Turi pavydėtinai lygią veido odą. Kaip ją prižiūri?

Mano veido oda yra tikrai ne iš tų, kurios reikėtų pavydėti. Būna visko – ir "juodų taškelių", ir bėrimų. Pastebėjau, jog oda ypatingai atsigauna atostogų metu, kuomet nenaudoju kosmetikos, būnu šviežiame ore ir pasilepinu saule, tačiau amžinai neatostogausi, todėl odą tenka gelbėti kitais būdais. Labai mėgstu „Guinot“ ir „Bioderma“ veido kremus, profilaktiškai vakarais naudoju kremą paakiams, o kas dvi-tris dienas odą palepinu aliejais iš „Biotherm“ arba „Kiehl's“. Labai mėgstu šviežias „Lush“ veido kaukes, o taip pat esu priklausoma nuo veido šveitiklio. Šiuo metu naudoju lietuvišką šveitiklį „Rasa“ ir esu juo labai patenkinta. Be to, noriu merginoms priminti, jog labai svarbu dažnai plauti savo makiažo kempinėles ir šepetėlius, ypač tuos, kuriais naudojamės tepdamos skystą pudrą ir ją fiksuodamos, nes dažniausiai nešvarūs makiažo „įrankiai“ būna naujų spuogelių ir bėrimų priežastis.

VEŠLIŲ ANTAKIŲ MADA

Ar makiažą naudoji kasdien?

Be makiažo labai dažnai išeinu į gatvę, parduotuvę, kavinę. Juk tai esu aš. O tai, ką nusipiešiu ant veido kosmetikos pagalba – tik mano įvaizdžio dalis. Nenoriu sukelti jaunoms merginoms iliuzijų, dėl to ne kartą esu kėlusi į nuotraukas be makiažo, o gyvai be jo, nors trumpam, pasirodau beveik kiekviename savo video, kuriuos filmuoju savo „Youtube“ kanalui. Žinoma, makiažas nėra mano priešas. Eidama į darbą ar susitikimus labai mėgstu lengvą ir paprastą, dieninį makiažą. Lašelis pasitikėjimo savimi, kurio įgaunu gražiai pasidažiusi, dar niekam nepakenkė!

Mažena Gorelova be makiažo
Mažena Gorelova be makiažo
Asmeninio archyvo nuotrauka

Kiek laiko ryte užtrunki makiažui pasidaryti? Ką naudoji kasdieniam makiažui?

Kasdieniam makiažui skiriu apie 20 minučių, kartais ir mažiau. Esu mergelė, nemoku skubėti. Veido tono išlyginimui naudoju „Bobby brown/even finish foundation“ makiažo pagrindą, „Maybelline“ kompaktinę pudrą „Mate maker“, o lengvam kontūravimui – matinius bronzantus. Kartais kosmetiką naudoju ne pagal paskirtį. Pavyzdžiui, šiuo metu, vietoje bronzanto renkuosi šokoladinio atspalvio „Essence“ šešėlius ir rezultatu esu patenkinta dar labiau. Kadangi mano blakstienos yra priaugintos, belieka paryškinti antakius, o tam naudoju pieštuką iš „Catrice“, kuris man yra nepakeičiamas jau kelis metus. Esant gerai nuotaikai, mėgstu pasteliniais ir žemės spalvų šešėliais paryškinti akis, o kartais neatsisakau ir raudono lūpdažio. Mano favoritas „Nouba / Milebachi“. Raudonos lūpos visada į gyvenimą atneša kažkokių nuotykių ir įvelia į kuriozines situacijas, todėl stengiuosi ryškiomis lūpomis dienos metu nepiktnaudžiauti.

Be kokio makiažo akcento neįsivaizduoji šio pavasario?

Džiaugiuosi, kad tariame sudie „siūliniams“ antakiams ir į mada grįžta vešlūs, natūraliai atrodantys antakiai. Dėl to vienas pagrindinių akcentų šį pavasarį – storesni, paryškinti, tačiau jokiu būdu nenujuodinti, tik šiek tiek geliu ar natūraliu būdu į viršų pašukuoti, antakiai. Lietuvaitės jiems skiria ypatingai daug dėmesio, ir tai labai pagirtina. Antakiai „įrėmina“ mūsų veidą, suteikia žvilgsniui gilumo ir paslapties.

Mažena Gorelova
Mažena Gorelova
Asmeninio archyvo nuotrauka

ŠĮ SEZONĄ KARALIAUJA MĖLYNA

Seki naujienas, lankaisi pristatymuose. Ką naujo kosmetikos pasaulyje žada šis pavasaris?

Sugalvoti kažką naujo kosmetikos pasaulyje yra labai sunku. Net gi „nauja“ dažniausiai yra „sena“, tik patobulinta versija. Pavasarį kaip niekada madingas „nude“, lengvas makiažas, šilti ir švarūs, pasteliniai tonai, tačiau tuo pačiu ir dramatiški, „smokey eyes“ makiažai. Po truputį į madą ateina neįprastų spalvų antakiai: žali, violetiniai, ypatingai mėlyni. Mėlyna spalva vyrauja ir akių makiažo tendencijose, pravedimuose, net lūpdažiuose. Ypatingai madingu tampa akių linijos pravedimas ne virš akies voko, bet jo apačioje.

Kokias įdomiausias naujienas jau spėjai išbandyti ir rekomenduotum draugėms?

Visiška „šviežiena“ ant mano makiažo staliuko – „Urban decay“ kosmetika. Pagaliau visame pasaulyje populiari ir mylima kompanija ateina į Lietuvą! Nuo kovo 17 dienos jos bus galima įsigyti kosmetikos parduotuvėse. Žinoma, didžiausią įspūdi man paliko garsioji „Naked“ paletė „Smoky“, kurią labai rekomenduoju visoms merginoms, ne tik dėl puikios pigmentacijos, tačiau ir dėl to, jog ji yra super universali. Jos pagalba galima net tik sukurti dieninį ar vakarinį makiažą, tačiau kai kuriuos šešėlių atspalvius panaudoti kaip šviesą atspindinčią pudrą ar bronzantą skruostikauliams.

Mažena Gorelova
Mažena Gorelova
Asmeninio archyvo nuotrauka

BE MATINIO LŪPDAŽIO – NĖ IŠ VIETOS

Prie ko derini makiažą? Tos dienos nuotaikos, drabužių derinio, progos ar vietos, į kurią eini?

Makiažą dažniausiai derinu prie nuotaikos ir drabužių derinio, o tuomet ir vietos, į kurią žadu eiti. Jeigu žinau, jog dienos metu užtruksiu mieste, o vakare laukia renginys, savo rankinėje visuomet turiu nedidelę kosmetinę, kurioje nešiojuosi kelis kosmetinius produktus. Jų pagalba galiu dieninį makiažą transformuoti į vakarinį. Tam dažniausiai užtenka ryškesnio lūpdažio, šviesios pudros ir juodo pieštuko. Merginoms patariu makiažą derinti prie nuotaikos, nes kartais galima sau padaryti „meškos paslaugą“ ir vėliau jaustis nepatogiai. Juk kartais norisi išeiti vienai pasivaikščioti, atsigerti kavos, nieko netrukdomai pabūti su savimi, o neapgalvotas ryškus akcentas gali jus erzinti pernelyg dideliu aplinkinių dėmesiu.

Maženos kosmetika
Maženos kosmetika
Asmeninio archyvo nuotrauka

Kokios lūpdažių spalvos šį sezoną geidžiamiausios? Ar visoms tinka ryškios lūpos?

Pavasarį vis dar bus madingos tamsios lūpos, taip pat ir ryškūs, raudoni atspalviai, tolimesni klasikinei raudonai spalvai – koralinė, obuolio raudonumo, vyšninė. Sezono karaliai – matiniai lūpdažiai. Ryškios lūpos neabejotinai tinka kiekvienai moteriai, svarbu atrasti tinkamą atspalvį. Linkiu, kad šis pavasaris būtų pats geriausias jūsų gyvenime ir ryškus, kaip žydėjimas vyšnios!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis