Joms pavyko: tai darė žvaigždės, kurios atsikratė aknės (FOTO)

Visai neseniai JAV aktorė Bella Thorne prisipažino, jog ankstyvoje paauglystėje ją kankino aknė - spuogelių buvo tiek ant veido, tiek ant nugaros.

Šiuo metu Bellos oda - skaisti, tiesiog spindinti. Ar pagalvotum, jog kadaise ją kankino aknė? Vis dėlto Bella pripažįsta, jog teko gerokai pasistengti, kad turėtų tokią aksominę odą - tiek veido priežiūros, tiek mitybos prasme. Tad Bella pataria:

Venk perdirbto maisto, glitimo ir pieno produktų

Patartina vengti nesveiko maisto, nevartoti traškučių, gazuotų gėrimų, cukraus, sočiųjų ir hidrintų riebalų. Jei tave vargina aknė, turi pripažinti, kad tai yra liga, liudijanti apie sutrikusį organizmo balansą.

Nepamiršk „ramybės piliulių“

Medituok, daryk jogos pratimus, leiskis į ilgus pasivaikščiojimus ir būtinai nepamiršk apie gilaus kvėpavimo naudą sveikatai. Stresas neretai sukelia dideles odos problemas, nes išskiria kortizolį, kuris skatina kilti spuogus. Ramybė bei atsipalaidavimas - Bellos grožio pagrindas.

Neapkrauk veido chemikalais

Dėl nuotaiką gadinančių spuogelių ant veido neretai griebiamės visko, kas tik gali šią problemą išspręsti nedelsiant. Todėl mažiau priemonių - veiksmingesnis rezultatas.

Your girl is blonde again ❤️🙄😟👄

A photo posted by BELLA (@bellathorne) on Jan 25, 2016 at 8:57pm PST

Subalansuok mitybą

Dažnai aknė užpuola tuos, kurių mitybos balansas sutrikęs. Bellos patarimas - gerk daugiau vandens, venk greito maisto užkandinių ir saldumynų. Bella maitinasi tik organiškais produktais, dažnai gaminasi maistą pati, o kavinių maisto vengia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis