5 programėlės, kurias turi parsisiųsti kiekviena, neabejinga grožiui

Vis ieškai kažko naujo apie makiažo subtilybes, šukuosenas, tačiau viskas atrodo matyta ir išmėginta? Greitesnio ir šaunesnio būdo ieškoti grožio naujienų nerasi nei parsisiųsdama su grožiu susijusias mobiliąsias programėles. Išbandyk - nesigailėsi!

1. YouCam Camera - jei neapsisprendi, kokiu makiažu nustebinti artėjant savaitgaliui ar ypatingai šventei, ši programėlė suteikia tau galimybę virtualiai išmėginti įvairias makiažo technikas. Naudodama kamerą gali ryškinti savo lūpas, akis apvesti pieštuku, pabrėžti skruostikaulius. Žodžiu, išmėginti tai, kas tau visada buvo įdomu, kalbant apie makiažą. Ir viskas - tavo telefone! Gal susigundysi nauju bordo spalvos lūpdažiu?

2. 77Loks - visos mes esame patyrusios situaciją, kai užsitringame kamštyje ar užtrunkame belaukdamos eilėje pas dantistą. Išeitis? Programėlė, kuri ne tik padės laikui greičiau bėgti, bet ir išmokys tave įvairių makiažo subtilybių. 77loks rasi įvairiausių makiažo tutorialų, kurie padės tau nuspręsti, kokį makiažą darysiesi eidama į pasimatymą.

3. Hair Color Changer - jei trokšti išbandyti naują šukuoseną, bet vis nepasiryžti apsilankymui pas kirpėją, nes stokoji drąsos, išbandyti naują, stilingą šukuoseną gali naudodamasi šia programėle. Galvoji apie levandų spalvos šukuoseną? O gal apie rožinius plaukus? Išbandyk - įkelk savo nuotrauką ir rinkis labiausiai tau patikusią šukuoseną.

4. NailSnaps - dievini išskirtinį manikiūrą ar tiesiog esi pamišusi dėl nagų lakavimo? Parsisiuntus šią programėlę, savo Instagramo nuotraukas, kuriuose yra įamžinti nagai, paversi tikru manikiūro salonu - dailiausi raštai, įmantriausi nagų aksesuarai, ryškiausios spalvos. Viskas, apie ką tyliai svajoji!

5. Sephora To Go - jei užsienyje seilę vervini lankydamasi svajonių kosmetikos parudotuvėje Sephora, tai neliksi abejinga ir parsisiuntusi šią programėlę. Ji suteiks tau galimybę pasižvalgyti po virtualią parduotuvę, sužinoti daugybę makiažo paslapčių ir, žinoma, virtualiu būdu apsipirkti. Mes jau po truputį taupome pinigus...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis