Išsiaiškinta, kaip įgauti esminį Angelinos Jolie išvaizdos bruožą

Ko gero, ne viena pasvajoja turėti tokias putlias kaip aktorės Angelinos Jolie lūpas. Vienoms gamta dovanojo natūraliai putlias lūpas, o štai kitoms reikia pasistengti, jog jos atrodytų storesnės.

Vis dėlto lūpas galima paputlinti ir be injekcijų ar operacijų - tereikia šiek tiek žinių ir laiko.

Stebuklingas kapsicino aliejus

Atmink - aitriosiose paprikose esanti medžiaga kapsicinas skatina kraujotaką. Žinoma, tai nereiškia, jog norėdama turėti putlias lūpas turi įmasažuoti į jas aitriasias paprikas. Bet iš tiesų, jei dažniau valgysi aštrų maistą, lūpos taps putlesnės, raudonesnės, mat valgomiosios aitriosios paprikos suaktyvins lūpų kraujotaką.

Užteptas ant lūpų kapsicino aliejus veikia kaip natūralus putlinamasis serumas, taigi lūpos atrodo kur kas putlesnės ir storesnės. Jo gali įsigyti vaistinėje - nereikės jokių kitų putlinančių lūpas priemonių!

Lūpų makiažo galia

Kad lūpos konkuruotų su Agelinos Jolie lūpomis, nereikia brangių produktų, pakanka kokybiškų lūpų dažų, lūpų pieštuko ir blizgesio. Tiesa, dėl lūpų grožio reikės šiek tiek pasistengti. Kad lūpos atrodytų putlesnės, padažyk jas rožiniais lūpų dažais, apvesk kiek tamsesniu lūpų pieštuku, galiausiai ant viršaus užtepk blizgesio. Kontūruodama lūpas laikykis taisyklės - lūpų centras privalo būti šviesiausias, o lūpų krašteliai - tamsesni.

Lūpų masažas

Išsivaliusi dantis neskubėk padėti dantų šepetėlio, pamasažuok juo lūpas. Tai pagerins kraujotaką, lūpos kažkiek laiko atrodys putlesnės. Jei nori geresnio efekto, kiekvieną rytą stenkis pamasažuoti lūpas, taip aktyvinsi kraujotaką visai dienai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis