Geriausi būdai, kaip užsiauginti ilgus plaukus

Trokšti iki vasaros užsiauginti ilgus, dailius plaukus? Kurok plaukų auginimo planą jau dabar! Tau reikės atkreipti dėmesį į šiuos patarimus...

Ironiška, tačiau žirklės yra jūsų draugės

Nors reguliariai pakerpant išsišakojusius galiukus plaukai iš tikrųjų nepradės greičiau augti, jie atrodys tvarkingiau ir nesišakos toliau, dėl ko plaukus teks pakirpti vis dažniau.

Išbandykite plaukų augimą skatinančius papildus

Jūsų organizmui reikia daug gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų, kad susiformuotų nauji plaukai, pradedant gausiu kiekiu baltymų ir baigiant pagrindiniais mineralais.

Tad atidžiau panagrinėkite mitybą – nors subalansuota mityba labai svarbi, tačiau jūs galite gauti neužtektinai plaukus formuojančių maistinių medžiagų, dėl ko plaukai neaugs ilgi ir nebus atsparūs žalingam aplinkos poveikiui.

Šukuokite plaukus taip, lyg jie būtų verpti iš aukso

Nuolatinis šukavimas gali pakenkti jūsų plaukams. Profesionalai tvirtina, kad jeigu šukuojate drėgnus plaukus, pradėkite tai daryti nuo apačios ir eikite į viršų, nors instinktyviai visada norisi tai daryti nuo galvos žemyn. Pastaruoju atveju nedideli plaukų susiraizgymai virsta dideliu kaltūnu, dėl ko galite netekti nemažo kiekio plaukų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis