5 makiažo klaidos, kurias kartoja dažna

Makiažas turėtų tik puošti, tačiau kai kuriais atvejais jis ne tik nesuteikia teigiamo efekto, bet dar ir pablogina situaciją. Kokių klaidų, susijusių su makiažu, verčiau nekartoti niekada?

1. Persistengta konkrečioje vietoje. Vietoj to darykite sluoksnius! Uždėkite nedidelį kiekį ant probleminės vietos, leiskite išdžiūti, paskui dėkite kitą sluoksnį.

2. Maskavimo priemonės visiems atvejams. Kiekviena spalva turi kitokią funkciją. Persiko atspalvio toninis kremas geriausiai tinka ratilams aplink akis paslėpti.

3. Ilgi ir akį rėžiantys nagai. Gal tai daugiau asmeninio skonio reikalas, tačiau ilgi pirštų nagai (beje, kaip ir kojų nagai) atrodo nekaip. Kaskart išvydus tokius nagus kyla asociacijos su raganomis ir lokių letenomis, ypač jeigu tai smailūs migdolo formos nagai.

4. Bronzeriu padengtas visas veidas. Jeigu naudojate bronzerį, privalote žinoti, kad ši priemonė neskirta visam veidui padengti.

5. Išpiešti antakiai. Su amžiumi antakiai gali išretėti, o šią problemą galima mėginti išspręsti naudojant įvairius produktus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis