4 pavasario makiažo tendenijos, kurias kopijuos visos (FOTO)

Po truputį šylantis oras mus ragina ne tik žvalgytis naujų drabužių derinių, bet ir domėtis makiažo tendencijomis. Visgi neskubėk bėgti į kosmetikos prekių parduotuvę - pirmiausia verta išsiaiškinti, koks makiažas pavasario sezonu bus madingiausias.

Supažindiname jus su šio sezono pavasaris/ vasara 2016 makiažo tendencijoms. Vizažisčių tandemas - Birutė Pajedienė ir Simona Pajedaitė - pristato garsiausių pasaulio mados namų įkvėptus madingiausius makiažo įvaizdžius. 2016 m. paruošė mums siurprizų, nuo natūralaus, nepastebimo makiažo iki visomis vaivorykštės spalvomis puoštų akių.

Natūralus makiažas – spindinti oda

Pavasario/ vasaros makiaže visada siūloma daugiau lengvumo, šviežumo, romantiškumo nei rudens/ žiemos įvaizdžiuose. „Šį sezoną pirmenybė teikiama švytinčios odos makiažo technikai, kitaip vadinamai „strobing“. Populiaru į lengvą kreminę pudrą įmaišyti švytėjimą suteikiančių gelių, ja dengti skruostikaulius, nosies nugarėlę ar net visą veidą“,- teigia vizažo meistrė B. Pajedienė. Prie tokios odos derinami lengvi, neapsunkinantys akių šešėliai ir blakstienų tušas, nekrentantys į akis, šiltų atspalvių lūpų dažai. Svarbiausia tendencija- maksimaliai nematomas makiažas. Šią kryptį galima pavadinti „grožis- natūralumas“.

Elita Citovičiūtė, Victor Marozov nuotr.

Išraiškingos akys

Kita makiažo kryptis, tai išraiškingos, ryškios akys. Renkantis šešėlių atspalvius nėra jokių ribų. Madingi tiek ryškios, tai yra mėlynos, oranžinės, geltonos, žalios spalvos, tiek ramesni atspalviai, tokie kaip ruda, karamelinė, bronzos. Taip pat madinga pabrėžti akių apačią. Anot vizažistės S. Pajedaitės, norint sukurti paprastą, bet paslaptingą įvaizdį, užtamsinama 2/3 apatinio voko tamsiai rudais, mėlynais šešėliais ir gerai išretušuojama. Tamsiu pieštuku ar vandeniui atspariu pravedimu paryškinama akies vandens linija palei blakstienų augimo liniją. Spindesys madingas ne tik odoje, bet ir akyse. Akys žiba perlamutru, blizgučiais ir deimantinėmis dalelėmis.

Gabrielė Martirosianaitė, Victor Marozov nuotr.

Dūminis makiažas

Tradiciškai padūmavusių akių makiažas nenulipa nuo mados pjedestalo. 2016 m. vienintelis skirtumas- siūloma pamiršti klasikinius kanonus ir pereiti nuo juodai-balto į spalvotą dūminį makiažą ir sudėtingesnes, neįprastas formas. Ypač tinkami bronzos, chaki, rudi atspalviai- toks makiažas atrodo stilingai ir natūraliai. Šiam sezonui taip pat siūloma ir pilki, sidabriniai akių šešėliai, perlamutru spindinčios akys. „Vakarėliams rinkitės spalvų siautulio paliestų padūmavusių akių makiažą. Tinka mėlynos, žydros, oranžinės spalvos dengtos dūminio makiažo technika“,- siūlo makiažo specialistė S. Pajedaitė. Kalbant apie dūminio makiažo formas, tam taip pat nėra apribojimų- madinga nuo ištemptų „katės“ akių iki grafinių formų, šešėlių retušavimas gali išeiti netgi už antakio ribų.

Gabrielė Martirosianaitė, Victor Marozov nuotr.

Lūpos

Ne tik akims buvo nuspręsta skirti dominuojančią padėtį. Išraiškingos lūpos- tai dar viena mados tendencija, atspindinti madingą 2016m. makiažą. Populiarumo viršūnėje ryškios spalvos: raudona, oranžinė, gili avietinė, purpurinė. Pasak vizažo meistrės B. Pajedienės, madingi netgi tamsūs lūpdažiai rudi, bordo, mėlyni, juodi, violetiniai. Prie ryškių lūpų akys paliekamos antrame plane. Pakaks padengti vokus rožiniais ar persiko spalvos šešėliais, ir paryškinti blakstienas tušu. Antakiai beveik neliesti, platūs, lengvai paryškinti pilkais ar šviesiai rudais šešėliais, plaukeliai suguldyti specialaus vaško ar antakių gelio pagalba.

Victor Marozov nuotr.

Taigi, šiltasis sezonas siūlo rinktis ryškias, gaivias spalvas dažant akis ir lūpas, ir spindinčią, skaisčia veido odą. Svarbiausia kad makiažas tiktų pagal jūsų veido bruožus ir derėtų prie bendro įvaizdžio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis