Tobulų plaukų paslaptis: prireiks tik keletos priemonių

Yra keletas plaukų priežiūros paslapčių, kurias būtina žinoti kiekvienai - ir tai, kuri turi ilgus, sveikus plaukus, ir tai, kuri skundžiasi plaukų plonumu ar sausumu. Tikriausiai žinai, jog norint turėti dailius plaukus privalai jais rūpintis ir lepinti...

Ką reikia daryti?

Naudokite šilumos aktyvuojamus šampūnus, kondicionierius ir plaukų tvarkymo produktus. Juos gali rasti kosmetikos prekių parduotuvėse, pardavėjos mielai patars, kokius tavo plaukų tekstūrai tinkamus šampūnus ar kondicionierius rinktis.

Juose esančios drėkinamosios medžiagos suaktyvėja nuo jūsų plaukų džiovintuvo karščio. Jeigu jūsų plaukai garbanoti, išdžiuvus plaukams garbanoms atskirti naudokite pirštus. Tik nešukuokite garbanotų plaukų smulkiomis šukomis - jos tik dar labiau suvels plaukus.

Ko negalima nedaryti?

Netepkite plonų plaukų sunkiu serumu, kuris skirtas labai storiems plaukams. Jie pasunkės ir nutys. Prieš tiesindami plaukus, nenaudokite krūvos produktų. Lipni želė neskirta plaukams apsaugoti, ji gali juos „iškepti“.

Nenaudokite plastikinio šepečio susivėlusiems plaukams išnarplioti. Jis tampo ir laužo plaukus. Naudokite tokį šepetį tada, kai plaukus džiovinate džiovintuvu, kad jie taptų glotnesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis