2 efektyviausi pratimai apatinei kūno daliai: juos atlieka įžymybės

Artėjant šiltiems orams sekmadienį skelbiame sporto diena - norint turtėti dailią apatinę kūno dalį tau reikės tik... kėdės! Tik tiek?? Na, dar valios ir pastangų! O stengtis tikrai verta - šiuos pratimus dažniausiai atlieka ir Kylie Jenner, kuri tikrai gali didžiuotis savo figūra!

Pritūpimas ant kėdės

Tai puikus pratimas padedantiesiems ir kai perskaitysite tai, kertame lažybų, sėsitės tik ant vieno vienintelio daikto. Užuomina: jeigu turite kėdę (ir sėdmenis), pats metas pradėti.

Kaip daryti: pradžioje atsistokite nugara į kėdę, pėdos klubų plotyje. Išlaikykite savo svorio centrą ant kulnų, įtraukite pilvo raumenis ir lenkitės į priekį per klubus, lėtai leisdami sėdmenis kėdės link. Sustokite priartėję prie pat kėdės (neatsisėskite ant jos) ir vėl atsistokite.

Kartokite pratimą tris kartus po 10-15 prisėdimų.

4:49

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jan 22, 2016 at 4:49pm PST

Įtūpstai į abi puses

Kaip daryti: atsistokite taip, kad pėdos būtų klubų plotyje, dešinę pėdą kiek įstrižai padėkite taip, kad ji būtų ties 7 valandos padala. Sulenkite abu kelius į įtūpsto poziciją. Palenkite liemenį į priekį 30 laipsnių kampu ir spyruokliuokite aukštyn-žemyn 10-15 kartų.

Pasukite kūną 180 laipsnių kampu, kad jūsų dešinioji pėda atsidurtų priekyje. Viską analogiškai pakartokite į kitą pusę.

Pratimą sudaro po 10-15 spyruokliavimų į abi puses, viską reikia pakartoti tris kartus.

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jan 14, 2016 at 12:58pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis