Antakių mada: grožio viršūnė ar šiurpą kelianti tendencija? (FOTO)

Daugelis žino, jog tinkamai parinkta antakių spalva bei forma ne tik paryškina veido bruožus, bet ir gali tapti pagrindiniu puikaus makiažo akcentu.

Žinoma, svarbiausia saikas. O kai jo stinga... Realybės šou žvaigždutės Kylie Jenner plačių, išraiškingų antakių mados apsėstos merginos Instagramo tinkle talpina selfius, kuriuose labiausiai į akis krinta būtent vešlūs antakiai.

Kai kurios merginos antakių formą išgauti palieka specialistams, tačiau yra ir tokių, kurios antakius tvarkosi pačios. Tiesios formos, tamsios spalvos... na, akis atitraukti nuo tokių antakių iš tiesų sunkoka.

Kaip bebūtų, tokių antakių madai puikiai tinka pasakymas: iš didelio rašto išeinama iš krašto... Stebėdami Instagramo merginų selfius daugelis susimąsto - ar jie ne per daug ryškūs? Ar nederėtų kiek juos susiaurinti? Arba pašvelninti jų spalvą?

Nors niekas nepaneigs - tokie antakiai atrodo įspūdingai. Kaip tau atrodo - verta iš tokių antakių šaipytis, o gal turint tokius didingus antakius reikia tik didžiuotis?

#makeuplover #makeupaddict #makeuplooks #makeuptutorials #makeupartist #makeuplover #makeup #mascara #lipsticks #powders #eyelashes #beautiful #skincare #eyeshadow #photoshot #eyebrows #kuwait #ksa #doha #dubai #كويت #السعوديه #البحرين #قطر #مكياج #مكياج_عيون #مكياج_ناعم #fashion #فاشنيستا #لبنان #مشاهير

A photo posted by Different Kind of Style🌸 (@v.makeup2000) on Mar 25, 2016 at 3:59am PDT

Auf geht's nach Berlin 💋 wünsche euch schöne Ostern 🐰 #motd | bronzer: @maccosmetics Give me sun, contour: @benefitgermany Hoola, lips: @maccosmetics Persistence, eyes: @makeupgeekcosmetics, eyebrows: @benefitgermany ✨ #me #happy #girl #today #good #morning #selfie #home #berlin #love #friday #weekend #friends #beautiful #day #favourite #makeup #eyes #lips #anastasiabeverlyhills #eyebrows #benefit #mac #cosmetics #blonde #hair #jewelry #ootd #fashion

A photo posted by Laura (@madamekings) on Mar 25, 2016 at 3:55am PDT

#selfie #bitchface #bitchplease #face #facelook #makeup #eyes #greeneyes #lips #eyebrows #instabeauty

A photo posted by @euforisktdysfunktionel2.0 on Mar 25, 2016 at 3:49am PDT

A dodam se😒 #polishgirl #polishbelieber #girl #eyebrows #brunette 🖕🏾🖕🏾

A photo posted by ✖️Patrycja Gorzkiewicz 🔝 (@patrycjuq) on Mar 25, 2016 at 3:05am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis