Keistas iš japonų kultūros atkeliavęs metodas, gražinantis plaukus (FOTO)

Tikriausiai esi pastebėjusi, jog daugelio japonių ne tik grakšti, liekna figūra, bet ir nuostabi odai bei vešlūs plaukai.

Japonai už savo išvaizdą turi dėkoti ne tik genams - sveikatą jie stiprina ne tik visaverte mityba, bet ir mums galbūt kiek neįprastomis grožio procedūromis.

Japonijoje jau senokai žinoma ryžių vandens galia - sakoma, jog tai azijiečių grožio paslaptis. Naudojant ryžių vandenį grožio procedūroms, iš karto minkštėja plaukai, skaistėja oda, mažėja inkštirų ar kitų odos nelygumų skaičius.

Japonai ryžių vandenį grožiui puoselėti naudoja bent du kartus per savaitę - tiek veido plovimui, tiek plaukų skalavimui.

Kaip pasigaminti ryžių vandenį?

Tau reikės keturių saujų bet kokios rūšies ryžių (geriausi Basmati arba Jasmine ryžiai). Jei naudoji ryžių pakelius, tuomet prireiks 2 pakelių.

Ryžiai
Ryžiai
Fotolia nuotr.

Išvirk ryžius karštame vandenyje. Jei nori, gali virti kokosų piene, tuomet ryžių vanduo labiau kvepės. Nepervirk jų, tačiau pasistenk, jog jie būtų kiek minkštesni, ne birūs. Išimk ryžius - tau bus reikalingas tik ryžių vanduo.

Įpilk ryžių vandenį į norimo dydžio puodelį ir palaikyk šaldytuve. Viskas - turi ryžių vandenį, kurį gali tepti ant veido arba skalauti juo plaukus.

Kas išbandė, negalėjo patikėti - oda pradėjo švytėti, o plaukai blizgėti. Ilgąjį savaitgalį išbandysi ir tu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis