Šiurpą kelianti tatuiruočių mada, kuri vis populiarėja (FOTO)

Kiekvienas turi savo individualią nuomonę apie tatuiruotes. Vieniems gražu, kitiems tatuiruotės neatrodo žavinga, o štai treti lyg apsėsti savo kūną puošia įvairiomis tatuiruotėmis viena po kitos.

Kai kurie žmonės savo kūną ženklina ne tik mažulytėmis tatuiruotėmis, tačiau nevengia ir itin didelių piešinių. Naujausia mada - blackout tattoos tikrai nėra miniatiūrinės širdelės ar jūrų arkliukai. Tai visą kūną dengiančios milžiniškos tatuiruotės, kurios dažnai nuspalvina visas rankas ar net kojas.

Tatuiruojant tokias dideles kūno dalis tenka apsiginkluoti kantrybe ne tik tam, kuris nori pasipuošti tokiu įspūdingu piešiniu, bet ir tam, kas daro tatuiruotę. Vieno Instagramo vartotojo nuotrauka, kurioje jis demonstruoja ištatuiruotas visas savo kojas, sulaukė daugybės dėmesio ir klausimo - o jei jis kada nors nusprestų tokią tatuiruotę pasinaikinti? Ko gero, tektų nemažai pavargti...

Būtent todėl daugelį šokiruoja tokios tatuiruotės ir nemažai žmonių jas vadina tiesiog absurdiškomis. Juk tokias tatuiruotes vistiek uždengs drabužiai! O kokia bus tavo nuomonė?

Nuotraukas su kūną stipriai dengiančiomis tatuiruotėmis rasi ČIA, ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis