Atrastas būdas, kaip ištiesinti plaukus namų sąlygomis jų nepažeidžiant

Tiesūs plaukai tinka prie bet kokios veido formos ir niekada neišeina iš mados. Tiesūs it styga plaukai gali tapti nemenka užduotimi, dėl kurios tenka lankytis grožio salonuose, ploninti ne tik piniginę, bet ir plaukus, kurie dėl chemikalų dažnai trupa ar pradeda slinkti. Laimei, atrasti du receptai, kurie padės išsitiesinti plaukus natūraliais būdais, neišleidžiant nė centro ir nepažeidžiant plauko struktūros.

Produktus šiems receptas rasi bet kurioje bakalėjos parduotuvėje.

1 receptas

Tau reikės:

Vienos stiklinės pieno
Vieno arbatinio šaukštelio medaus
Trijų arbatinių šaukštelių sutrintų braškių

Viską sudėk į dubenį ir išmaišyk. Masę ištepk tolygiai ant plaukų nuo šaknų iki galiukų. Palaikyk dvi-tris valandas ir nuplauk švelniu plaukų šampūnu ir iššukuok šukomis. Kartok šią procedūrą du-tris kartus per savaitę, kad išlaikytum plauko struktūrą tiesią.

2 receptas

Tau reikės:

Pusės stiklinės kokosų pieno
Dviejų arbatinių šaukštų citrinų sulčių

Viską sudėk į dubenį ir išmaišyk. Tuomet įdėk dubenį į šaldytuvą ir palik stingti pusvalandžiui, kol sustings į tąsią pastą. Išėmusi kruopščiai padenk visus plaukus ir galvą. Apvyniok galvą plastikiniu maišeliu ir apdenk karštu rankšluosčiu.

Palaikyk rankšluostį iki dešimt minučių, kol šiluma susigers į plaukus. Tuomet viską nuimk ir išplauk švelniu šampūnu. Kartok šią procedūrą tris kartus savaitėje visą mėnesį. Po jo išvysi akivaizdžius rezultatus. Plaukai taps ne tik tiesūs, bet ir švelnesni, puresni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis