Jas daro daugelis: odos priežiūros klaidos, kurių neturėtum kartoti

Kiekviena mergina į odos priežiūrą žiūri skirtingai - vienos itin rūpinasi veido oda, o štai kitos numoja ranka į priežiūrą ir pasikliauja paprasčiausiu... muilu. Visgi yra bendrinės odos priežiūros klaidos, kurias daro ir labiausiai savo odą mylinčios panelės.

1. Drėkinamosios veido ir kūno priemonės neturi labai stipriai kvepėti: venk tokių priemonių, net ir tų, kurių sudėtyje yra „eterinių“ aliejų. Tokie kremai gal ir maloniai kvepia, bet gali pažeisti odos barjerą ir suerzinti odą. Atmink, kuo silpnesnio kvapo priemonė, tuo ji bus efektyvesnė ir labiau naudinga. Todėl venk itin stiprių kvapų.

2. Šveiti dabar, moki vėliau: jei per dažnai šveisi veidą rūgštimis, ilgainiui odos būklė gali pablogėti. Švelniu šveitikliu odą galima šveisti ne dažniau nei kartą per mėnesį ar du. O agresyviu ar giluminiu šveitikliu – dar rečiau. Jei tavo oda jautri, rinkis šveitiklį, kuris būtų švelnus, o štai šveitiklius su granulėmis palik riebių odų savininkėms.

3. Neužsibūk vonioje: kai oda nuo vandens susiraukšlėja, tai ženklas, kad jos barjeras pažeistas, lipidų sluoksnis suardytas ir ji neteko reikalingų medžiagų. Todėl ilgai nesimėgauk vonios procedūromis - kai odą nušveiti, keliauk iš vonios.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis