O kadaise po garsaus modelio kojomis krito vaikinai... (FOTO dabar)

90 - tųjų supermodelis Linda Evangelista, mados podiumais žengęs su tokiomis manekenėmis kaip Naomi Campbell ir Kate Moss, šiandien vargiai beatpažįstama.

Kanados modelis yra tituluojama viena įtakingiausių visų laikų manekenių, kuri papuošė net 700 žurnalų viršelių! Nenuostabu, jog Lindą graibstė garsiausi to meto dizaineriai, o reklamos agentai pešėsi dėl galimybės dirbti kartu su įspūdinguoju supermodeliu.

Linda Evangelista
Linda Evangelista
Vida Press

Nestandartiniai veido bruožai ir nepriekaištinga figūra jai atvėrė duris ne tik į mados, bet ir į pramogų pasaulį. Todėl akivaizdu, jog per visą savo modelio karjerą Linda atsikando viešų renginių, tad ją viešumoje šiuo metu galima išvysti gana retai.

Linda kiek šokiravo savo apsilankymu Moschnino kvepalų kompanijos surengtame renginyje - daugelis niekaip negalėjo patikėti, jog tai ta pati garsioji manekenė.

Linda Evangelista
Linda Evangelista
Vida Press

Tamsūs drabužiai, juodi akiniai, papilnėjusi figūra ir papurtęs veidas. Kur dingo modeliška Lindos išvaizda? Genų loterijoje ši manekenė iš tiesų išlošė, tačiau, ko gero, kiek apleido save.

Žiniasklaidai puikiai žinoma, jog pastaraisiais metais Lindai buvo atlikta nemažai plastinių operacijų, todėl jos veidas gana sunkiai atpažįstamas. Atrodo, jog pati buvusi podiumų diva troško pasislėpti nuo paparacių savo blankiu aprangos stiliumi...

Dabartines supermodelio nuotraukas gali pamatyti ČIA, ČIA ir ČIA.

Mums atrodo, jog ne išvaizda čia svarbiausia - džiugu, jog Linda vis dar neapleidžia mados renginių. O jei puikiai jaučiasi savame kailyje... ko daugiau norėti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis