Nuostabūs išvaizdos pokyčiai lietuvaitę Indrę įkvėpė atrasti mylimą makiažo sferą (FOTO)

Kaip manai, kokią galią turi išvaizdos pokyčiai? Pasirodo, jie gali ne tik įkvėpti labiau pasitikėti savo jėgomis, suteikti anksčiau stigusios drąsos, bet ir atvesti į naują svajonių kelią. Palangoje gyvenanti Indrė Aleksandraitė (20 m.) prieš kelerius metus inspiruota YouTube kanalo grožio vlogerių nusprendė paprastumą suteikiančius akinukus padėti giliai į stalčių ir po truputį keisti savo įvaizdį.

Tiesa, išvaizdos pokyčiai nebuvo vien išoriniai – Indrė save atrado makiažo sferoje ir turi ambicijų įgyti patirties bei ateityje išgarsėti atliekant vizažo technikas.

Šiuo metu Indrei kuo puikiausiai sekasi siekti tikslų – ji pamažu renka sekėjų būrį Instagram tinkle ir įdeda nemažai pastangų stengdamasi išlaikyti sekėjus talpindama įvairias nuotraukas, kurių nemažą dalį sudaro jos atliktų makiažų pavyzdžiai. Apie grožio pasaulio atradimą pasakoja pati Indrė:

Indre, šiuo metu Instagram tinkle turi nemenką būrį sekėjų ir jų gretos vis didėja. Ar daug laiko skiri socialinio tinklo administravimui, nuotraukų, kurios svarbios Instagram įvaizdžio palaikymui, rinkimui?

Nemeluosiu, telefono nepaleidžiu iš rankų, bet tai nereiškia, kad nuolatos būnu panirusi į jį. Dažnai pratikrinu žinutes, komentarus, susirandu man reikiamą informaciją. Man visada labai patiko bendrauti, pažinti kuo įvairesnes asmenybes, pasisemti iš jų minčių, įžvelgti vertybes ir galbūt net įskiepyti savąsias! Tad visada sutikusi naują žmogų būnu pirma, ištiesusi jam ranką pasisveikinimui. Socialiniuose tinkluose taip pat visada mėgau bendrauti su kuo daugiau žmonių. Žinoma, jog tau rašytų, reikia, kad tave žinotų, privalai būti aktyvus, įdėti nemažai laiko bei pastangų. Tad nuotraukas į socialinį tinklą keliu dažnu intervalu, matyti ir rezultatas - vis didėja skaičiukai ties sekėjų grafa.

Indrės pokyčiai
Indrės pokyčiai
Instagram

Neįtikėtina, kaip per du metus pasikeitei! Visuomet gera matyti pasitikėjimo įgavusias merginas. Anksčiau nešiojai akinukus, paprasčiau rengeisi ir beveik nesidažei. Kaip jauteisi tuo metu, ar patikai sau pačiai?

Jeigu atvirai, pokyčiams ryžausi perėjusi į gimnaziją (9 klasę). Nusidažiau plaukus, nes buvau pravardžiuojama ryža, akinukus iškeičiau į kontaktinius lęšius, pradėjau naikinti strazdanas, o dar po metų mano dantukus papuošė breketai. 10 - 11 – os klasės viduryje pradėjau sportuoti, atradau makiažo pasaulį. Žinojau, kad nesu gražuolė, tačiau niekada nevaikščiojau nuleidusi nosies, esu tas žmogus, kuris visada šypsosi ir spinduliuoja optimizmu, tad niekada sau neleidau liūdėti ar teisti save dėl išvaizdos, mylėjau save tokią, kokia buvau. Vis dėlto būkime atviri, kiekviena mergina, o ypač paauglė, nori būti graži, nori kad į ją atkreiptų dėmesį. Ne išimtis ir aš, įdėjau tikrai nemažai pastangų, kad pasikeisčiau!

Indrės pokyčiai
Indrės pokyčiai
Instagram

Kas paskatino atrasti stiliaus bei grožio pasaulį, pradėti investuoti į save, skirti išorinei priežiūrai laiko?

Galbūt skambės keistai, tačiau mane paskatino Youtube kanalo žvaigždutės, tokios kaip Bethany Mota, Alisha Marie bei sesutės, turinčios bendrą Youtube kanalą - Kavari vlogs.

Indrės pokyčiai
Indrės pokyčiai
Instagram

Ar susilauki komplimentų dėl pasikeitusios išvaizdos, o galbūt tie, kurie tave paskutinį kartą prieš trejetą metų tavęs net nebeatpažįsta?

Iš tiesų sulaukiu nemažai komplimentų, tačiau jų esmė yra apie dabartinę mane, o ne apie tai, kaip pasikeičiau, nes draugų ir mane supusių žmonių ratas išsibarstė po Lietuvą ir platųjį pasaulį, todėl ne dažnai sutinku senuosius draugus ar pažįstamus. Jeigu ir sutinku, tai tik persimetame keliais žodžiais.

Anksčiau tavęs kaip ir daugelį jauno amžiaus merginų, neaplenkė aknė. Šiuo metu turi lygią, gražią odą. Kokias priemones naudoji veido odos priežiūrai?

Išbandžiau tikrai be galo daug priemonių siekiant nors šiek tiek pagerinti odos būklę. Bandžiau tepti Bepanthen, arbatos eterinį aliejų, išmėginau įvairiausius odos prausiklius.. Deja, pastangos nedavė vaisių, kol nuleidus rankas į mano gyvenimą pasibeldė smarkiai maskuojančios bei raudonį paslepiančios makiažo priemonės, kurios padėjo pereiti sunkų brandos etapą.

Indrės pokyčiai
Indrės pokyčiai
Instagram

Kada pradėjai aktyviai gyventi ir atradai sportą? Kiek kartų per savaitę sportuoji?

Sportas, kaip ir minėjau, mano gyvenime pasirodė įsiveržė 10 – 11 - oje klasėje. Su šypsena prisimenu, kaip beprotiškai pamilau sportą. Sėdėdavau pirmosiose pamokose ir nekantriai laukdavau, kada gi baigsis visos pamokos ir galėsiu greičiau grįžti namo pasportuoti! Ta meilė buvo tokia stipri, kad sportavau 6 dienas per savaitę, darydama apkrovą tiems patiems raumenims, nors ir žinojau, kad to daryti negalima. Sportavau namuose, pratimus susiradusi Youtube kanale. Blogiausia yra tai, jog dariau juos netaisyklingai. Nuo mažens mus visus mokė sėdėti tiesia nugara. Būtent tokia tiesia nugara aš dariau pratimus, visai nesusimąstydama, kad sporte tiesi nugara reiškia visai ką kita. Kaip ir galima buvo tikėtis, mane aplankė trauma. Kaip aš visada visiems sakau - pabėgo mano du nugaros slanksteliai . Po visų reabilitacijų bei ilgo laiko aš vis dar jaučiu komplikacijas, tačiau neleidžiu sau sėdėti vietoje! Labai daug vaikštau ir retkarčiais padarau pritūpimus.

Indrės atlikto makiažo pavyzdžiai
Indrės atlikto makiažo pavyzdžiai
Instagram

Indrės atlikto makiažo pavyzdžiai
Indrės atlikto makiažo pavyzdžiai
Instagram

Matyti, jog tave žavi makiažo sfera, atlieki puikius makiažus. Ar šiuo metu makiažo atlikimas tėra tik hobis, o galbūt planuoji kada nors rimčiau gilintis į vizažo technikas?

Iš tiesų atradau save šioje sferoje, tačiau mane domina ne tiek pats dieninis ar proginis makiažas kiek grimas, sfx (specialiųjų efektų makiažas). Man patinka atlikti žaizdas imituojantį makiažą, eksperimentuoti su lateksu, kurti kuo įvairesnius įvaizdžius. Vis dėlto Lietuvoje tai nėra paklausi specialybė, tad svarstau apie užsienio rinką. Galbūt Švediją? Dar nesu tikra, pirmiausia reikia pasibaigti pradėtas studijas, tuomet ir spręsiu! Aš tikiu likimu ir esu įsitikinusi, kad viskas bus taip, kaip turi būti. Tad pagyvensime – pamatysime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis