5 būdai tapti gražia per naktį

Pirmadienis - turbūt sunkiausia diena savaitėje. Tikriausiai esi girdėjusi posakį - kuo blogiau klostosi reikalai, tuo gražiau reikia atrodyti. Na, visai nelinkime tau blogai jaustis, tačiau puiki išvaizda ir savijauta tikrai pakels ūpą. Ir to gali pasiekti per naktį!

1.Pasiruošk miegui – gali užsidegti žvakučių, paskaityti lengvo turinio knygą ar pagulėti vonioje. Taip pat patariama išgeri stiklinę šilto pieno ar raminančios arbatos - sako, tai veikia tiesiog stebuklingai.

2.Likus 3 – 4 val. iki miego nebesportuok, nes energijos antplūdis trukdys užmigti. Geriausia sportuoti ne vėlai vakarais, o ryais - tuomet paspartinsi kalorijų deginimą, nusiteiksi puikiai prieš naują mokslų ar darbo dieną.

3.Likus valandai iki miego išjunk kompiuterį. Tai būtina, jog pailsėtų ne tik tavo galva, bet ir akys - kaip kitaip leisi organizmui atsikvėpti?

4.Atsisveikink su spuogais – prieš miegą patepk spuogelius arbatmedžio aliejumi, pamatysi – ryte jų nebus nė ženklo. Prieš naktį gali palaikyti kompresus su žaliosiąja arbata - taip per naktį leisi odai gydytis.

5.Prižiūrėk lūpas. Prieš miegą pašveisk, o tada patepk lūpų balzamu ar mėgstamu aliejumi. Taip pat galima lūpas patepti medumi - sušvelninsi jautrią lūpų odą, todėl ryte jos bus tarsi šilkinės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis