"Pretty Little Liars" aktorė Lucy Hale suseno? (FOTO)

Populiariaus TV serialo "Gražiosios melagės ("Pretty Little Liars") žvaigždė Lucy Hale per pastaruosius metus pastebimai pasikeitė. Kadaise klaidžiojusi stiliaus paieškose, šiandien mergina žino, kaip nori atrodyti.

Pradėjusi karjerą Lucy Hale renginiuose dažniausiai vilkėdavo žaismingus ir mergaitiškus apdarus. Įvairūs geometriniai raštai, gėlės, spalvos, masyvūs kaklo papuošalai ir pamėgti aulinukų tipo aukštakulniai buvo jos mylimiausi stiliaus elementai. Daugybę gerbėjų žavėjo tobuli aktorės plaukai, išpuoselėtos tamsios bangos tapo ypatingu merginos aksesuaru.

Prieš metus Lucy ryžosi atnaujinti įvaizdį ir nusikirpo ilgąsias kasas. Šiandien ji sako, kad tai buvo vienas geriausių jos sprendimų: "Niekada negalvojau, kad trumpus plaukus taip pamėgsiu, jei būčiau žinojusi anksčiau, kad trumpesni suteiks tiek džiaugsmo, neabejodama būčiau nusirėžusi juos anksčiau." Kartu su nauja šukuosena aktorė pakeitė ir aprangos stilių. Šis tapo solidesnis, subtilesnis, nebeliko valiūkiškumo - L. Hale virto elegantiška ir modernia dama.

Visgi aktorės virsmą matantys gerbėjai, komentuodami jos pokyčius, pasigendabuvusios mergaičiukės. Komentaruose ne vienas teigia, kad naujasis Lucy įvaizdis ją sendina, neva anksčiau ji atrodė daug simpatiškiau, išskirtiniau. Birželio 14 d. gražuolė švęs 27-ąjį gimtadienį, tad labiau susitupėjęs įvaizdis lyg ir atitinka jos amžių. Mes manom, kad mergina šiandien atrodo puikiai ir nė kiek neprasčiau nei kadaise. O ką manai tu?

LUCY HALE ANKSČIAU

Reuters, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

AFP, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Mavrixonline, SIPA/Scanpix nuotr.

LUCY HALE DABAR

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis