Nepatikėsi, kas laukė merginos po sauso šampūno panaudojimo (FOTO)

Nespėjai, tingėjai, neturėjai galimybės... Suprantamos visos priežastys - būtent dėl to negalėjai išsiplauti galvos! O galbūt tiesiog norėjai patausoti plaukus ir jų taip dažnai neplauti.

Tokiu atveju daugelis merginų kliaujasi sausu šampūnu - jis tampa tikru išgelbėtoju ne tik kelionėse ar festivaliuose, bet ir kasdienybėje. Britė Nicole Baxte (21 m.) nieko neįtardama beveik kasdien naudojo Batiste firmos sausą šampūną - dažniausiai jį purkšdavo galvos priekyje.

Mergina nustėro, kai po kiek laiko pastebėjo ne tik slenkančius priekinius plaukus, bet ir... baisų nuplikimą! Negana to, britė jautė galvos odos deginimą ir didelį diskomfortą. Nedelsdama mergina kreipėsi į dermatologus ir išgirdo diagnozę: staigus toksinis galvos odos pažeidimas.

Nuotrauką su sauso šampūno sukeltu nuplikimu rasi ČIA.

Nicole įsitikinusi, jog tokį galvos odos pažeidimą sukėlė būtent sauso šampūno naudojimas. Dermatologai jau seniai skalambija varpais - per gausus ir per dažnas sauso šampūno vartojimas gali sukelti ne tik tokius plaukų struktūros pažeidimus kaip išsausėjimas ar pleiskanojimas, bet ir turėti rimtesnių padarinių.

Ar tu esi nukentėjusi nuo sauso šampūno?

Mūsų nuomonė - naudok šią plaukų priežiūros priemonę atsakingai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis