7 būdai kaip motyvuoti save sportuoti

Artėja vasara, visos norime atrodyti kuo sportiškiau, numesti nepageidaujamus kilogramus, kurie susikaupė per žiemą. Bet pradėti sportuoti yra sunkiausia, jeigu ir pradedame, po 2-3 treniruočių, noras sportuoti užgęsta. Štai keletas būdų, kaip save motyvuoti sportuoti.

1.Tikslo išsikėlimas

Sugalvokite sau konkretų tikslą, dėl kurio stengsitės ir siekite jo. Tikslas turi būti konkretus, o ne abstraktus. Tada sportuosite su malonumu.

2. Pasirinkite tinkamą sporto šaką.

Svarbiausia pasirinkti tinkamą sporto šaką ir aplinką. Jeigu jums nepatinka bėgioti, savo tikslo tikrai nepasieksite. Išsirinkite tokį sportą , kuris jums labiausiai patinka ir tai ką iš tiesų mėgstate. Sportuodamos nepamirškite įsijungti geros muzikos!

3.Pasikvieskite draugę/ą kartu sportuoti

Kartu sportuoti bus daug įdomiau ir linksmiau. Galėsite kartu, stebėti savo pokyčius ir motyvacija bus daug didesnė, nes sportuojant kartu jūs taip pat nenorėsite pasiduoti savo draugui.

4. Būkite realistėmis

Nenorėkite per mėnesį pasiekti norimų rezultatų. To tikrai nebus. Jei tikslo sieksite pamažu, tikėtina, kad jums pavyks pasiekti tai apie ką svajojate.

5. Apdovanokite save

Po kiekvienos treniruotės ar po kiekvieno numesto kilogramo, apdovanokite save. Aišku, ne šokoladu ar kokiu kitu skanėstu, bet nauju pirkiniu ar tiesiog pasibuvimu su draugais. Tada prisiminsite, kad dirbote būtent tam.

6. Sveikame kūne - sveika siela

Sportuodamos, ne tik padailinsite figūrą, bet ir savo savijautą. Tapsite sveikesnė, energingesnė, pagerės savijauta, labiau pasitikėsite savimi.

7. Neatideliokite užsiėmimų pradžios

Dažniausios merginų frazės : rytoj, kitą savaitę, kai įsigysiu sportine avalynę ir t.t. Būtina nusistatyti konkrečią datą, kiek kartų per savaitę sportuosite, kiek laiko žadate skirti sportui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis